Eğitimde EPOS ve Zoom İşbirliğinin Rolü

Eğitimde EPOS ve Zoom İşbirliğinin Rolü

EPOS‘un ADAPT ve IMPACT Serisi kulaklıkları K-12 öğrencilerine, üniversite öğrencilerine ve eğitimcilerine yardımcı olmak için birinci sınıf ses deneyimi yaşatır.

Kulaklıklar öğrencilere sadece ses kalitesi sunmakla kalmaz, benzersiz konforuyla da onların rahatlığını düşünür. Bunun yanı sıra dayanıklılığıyla da sınıfının ileri sınıfındadır. Her yaştan öğrenciye uygun olduğu gibi hafifliğiyle de kolay taşınabilme imkanı sunar.

Yaptığı bu işbirliği ile öğretmenlere de çevrimiçi sınıfları yaratmalarına kolaylık sağlar. Kesintisiz iletişimin önemli olduğu bugünlerde Zoom ve EPOS kalitesiyle yapılan eğitimlerin hem öğrencilerin hem eğitmenlerin tercihi olmuştur. HD video kalitesi ve kaliteli ses ile ideal ikili olan bu 2 bileşen eğitim hayatı için son dönemlerin önemli unusuru haline geldi. Bulut sistemi video konferans platformu olan Zoom öğrencilere ve öğretmenlere her mekandan derse katılım sağlarken, mobiliteyi düşünen EPOS ADAPT serisi de kusursuz bir uygum sağlar. Kablolu teknoloji sisteminden yararlanmak isteyen öğrenci ve eğitmenler için de EPOS IMPACT serisinden çeşitli kulaklıklar sunulabilir. Gürültü filtreleme özellikleri olan bu kulaklıklarla her yerden derslere katılım sağlanabilir. Ayrıca geniş seri ve sersiyonları sayesinde her bütçeye uygun kulaklık seçimi de yapılabilir. Tüm ADAPT ve IMPACT kulaklıkları  EPOS ActiveGard® teknolojisi ile kulak sağlığınızı korur, akustik şokları engeller. Girdiği her sektörde üretkenliğin artırılması için çalışan Zoom ve EPOS markaları eğitim sektörü için de birçok kolaylık sunmaktadır. Zoom’un, beyaz tahta, otomatik kayıt ve her türlü SDK’lar ile kişiselleştirilebilme özelliği eğitim hayatı için ekstra bir önem taşır. Birçok dilde tercüme imkanı sunması da geniş öğrenci kitlelerine ulaşmasını sağlar. Zoom EDU paketi ve EPOS ADAPT, IMPACT Serisi kulaklıkları sorunsuz ve çabuk eşleştiği için sanal dersliklerinizi vakit kaybetmeden başlatmanızı sağlar. Zoom, el kaldırarak konuşma özelliği ile geleneksel sınıf ortamını sanal düzeye de taşımış olur. EPOS’un her yerde kesintisiz konuşma felsefesi ile Zoom’un her yerde öğrenme kavramlarının birleşmesi öğrenciler ve eğitmenler için eğitimde etkili bir kombinasyon sağlamıştır. Bu birliktelik, uzakta ikametgah eden kişiler için zamandan, kurumlara ise finansal açıdan tasarruf sağlamayı başarmıştır.

Önceki
Sonraki