Bircom Kariyer

Hakkımızda

Bircom, müşterilerinin ihtiyaçlarına ve amaçlarına ‘iyi teknoloji’ deneyimi ile kavuşmasını hedefler. 50 yıllık deneyimi ile ürün ve hizmeti birlikte sunar ve güçlü organizasyon yapısını 80’den fazla genç ve dinamik kadrosu ile oluşturur. Şirket kültürü net, yalın, eğitimli ve esnek olmak üzerine kurulmuştur.

Bircom, ürün ve hizmetleriyle ilgilenen herkesi müşterisi olarak ekosistemine dâhil ederek satış öncesinde olduğu gibi sonrasında da tüm iletişim kanallarını açık tutar ve kesintisiz çözüm üretir. Bircom, tüm bu süreçlerini ISO 10002 müşteri deneyimi standartları ile esnek, objektif ve tarafsız bir şekilde oluşturur.

Bircom, kendi alanında teknoloji lideri dünyaca ünlü markaların Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir. Temsil ettiği küresel markaların ülke çapında dağıtım, lokalizasyon, eğitim, kurulum ve satış sonrası hizmetlerini sürdürür. Bircom, sahip olduğu güçlü satış kanalları üzerinden seçkin iş ortakları ile markalarının her yerde erişilebilir olmasını da sağlar.

Bünyesindeki inovasyon merkeziyle bilişim alanında da çalışmalarını sürdüren Bircom, en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin sıralandığı Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’nda 2007-2018 yılları arasında 8 kez listelenmiş, Avrupa ve Ortadoğu-Afrika bölgesinde ‘En Hızlı Büyüyen Teknoloji Şirketleri’ listesinde de birçok kez yer alarak uluslararası başarısını da tescil etmiştir.

İnsan Kaynakları Süreçleri

Eşitlik İlkesi

Kuruluş amaçlarından biri olan eşitlik ilkesiyle kadın istihdamı konusunda duyarlı yaklaşımını işe alımlarında güçlü bir strateji olarak sergiler.

Sosyal Sorumluluk

Bircom, tüm çalışanlarıyla sosyal sorumluluk projelerini önemser ve gerçekleşen desteği bütünsel olarak verir.

Yan Haklar

Bircom çalışanları için yol ve yemek desteğinin yanı sıra özel sağlık sigortası ile de çalışanlarının sağlığını güvence altına almaktadır.

Kariyer Gelişimi

Bircom, çalışma arkadaşlarına ilgi ve yetkinlikleri dahilinde açılan pozisyonlara yatay/dikey geçiş yapabilmelerinin önünü açık tutarak bilgi ve birikimlerini farklı birimlerde kullanabilir kılar. Böylece çalışanlarının yeni alanlarda deneyim kazanmasını sağlar ve çalışanlarına kariyer esnekliği sunar.

Eğitim ve Gelişim

Bircom çalışanlarına her yıl eğitim bütçesi tanımlamaktadır. Faaliyet gösterdiği sektörün, sürekli bilgi güncellenmesi isteyen, dünyadaki trendleri ve gelişmelerin takip edilmesi gereken yapıda olması nedeniyle düzenli mesleki eğitimler şirket gelişim anlayışının önemli bir bölümüdür.

Takdir ve Etkin Geri Bildirim

Bircom, çalışanlarının güçlü ve gelişime açık yönlerini belirlemek, bu doğrultuda eğitim ve kariyer planlamalarına ışık tutmak için hedef-yetkinlik bazlı 6 aylık periyotlarda 90°lik bir performans değerlendirme sistemi uygular.

Bircom’da İş Olanakları

Şirketimize başvurunuzu Kariyer.Net üzerinden iletebilirsiniz. Dilerseniz aday havuzuna eklenmek üzere detaylı özgeçmişinizi ik@bircom.com adresine gönderebilirsiniz. Bu adrese göndermiş olduğunuz iş başvurularınızda, çalışmak istediğiniz alanları ve ilgilendiğiniz iş ilanlarını belirtmenizi rica ederiz.

Başvuru

Güncel ilanlarımızı takip ederek, başvurunuzu yukarıda belirtilen kanallardan gönderebilirsiniz. Başvurularınızda irtibat bilgilerinizi, eğitim bilgilerinizi, staj ve iş tecrübelerinizi, aldığınız özel eğitim ve sertifikaları doğru ve eksiksiz girmenizin sizi bir adım öne geçirdiğini unutmayın.

Değerlendirme

Bilgi birikimi, tecrübe, kişilik özellikleri ve yeteneklerinizle sizi daha yakından tanımak ve en uygun pozisyonla eşleştirmek amacıyla video call ve yüz yüze mülakatlar yapıyoruz. Mülakata ek olarak, bazı pozisyonlar için beceri ve yeteneklerinize yönelik test case uygulanabiliyor.

Bircom’lu Olmak

Bilgi, tecrübe, yetenek ve değerleri; pozisyonla örtüşen adayları Bircom ailesine katmaktan ve yeni başarılara birlikte adım atacak olmaktan mutluluk ve heyecan duyuyoruz. Ailemize Hoş Geldiniz.