Bircom Kimdir?

tech-group-meeting-flatlay

Bircom'u Biraz Tanıyalım

Hep En İyi Teknolojiler

İhtiyaç ve amaçlar için hep en iyi teknoloji.

50 Yıllık Deneyim

Doğru ve ideal bilgi çerçevesinde süreklilik.

Hızlı Geri Dönüş

Maksimum iki günde teknik çözüm garantisi.

Eşitlik İlkesi

Sürekli net,ilkeli ve eşitlik esaslı hizmet kültürü.

Sunduğumuz hizmetler

Bircom, müşterilerinin ihtiyaçlarına ve amaçlarına ‘iyi teknolojiler’ deneyimi ile kavuşmasını hedefliyor. 50 yıllık deneyimi ile ürün ve hizmeti birlikte sunan Bircom, güçlü organizasyon yapısı ve 80’den fazla genç çalışanı ile net, çözümcül ve verimli şirket kültürünü merkezine koyuyor.


Bircom, kendi alanında teknoloji lideri olan dünyaca ünlü markaların Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir. Her sektörden farklı büyüklükteki firmalara kendi markalarıyla da yüksek kaliteli iletişim çözümleri sunar.

İyi teknolojiler

Manifestomuz

Bircom’un şirket kültürü net, yalın, eğitimli ve esnektir. Zora aldırmaz çünkü bir plana bağlı kalmak yerine kendini yeniler. Bu sebeple sorumluluk alır ve işinin arkasında durur. Tutkuludur ve bunu karşısındakine hissettirir. Çözümcüldür ve hızlıca adapte olur. Bircom, bağırmaz, dinler ve gösterir. Ürün ve hizmeti birlikte sunar ve verimlidir.  Bircom, tüm bu kavramlara bağlı kalarak işini doğru yaparken merkezine bir ideal koyar ve onu benimser. Çünkü Bircom, insanların ihtiyaçlarını maksimum değerle karşılarken aynı zamanda onlara keyif katarak, deneyimlemelerini amaçlar. Bircom, müşterilerinin ihtiyaçlarına ve amaçlarına en iyi teknoloji deneyimi ile kavuşması için vardır.

İyi olan ile buluşma merkezi.

Müşteri Politikamız

Bircom, ürün ve hizmetleriyle ilgilenen herkesi müşterisi olarak ekosistemine dâhil ederek satış öncesinde olduğu gibi sonrasında da tüm iletişim kanallarını açık tutuyor ve kesintisiz çözüm üretiyor. Bircom, tüm bu süreçlerini ISO 10002 müşteri deneyimi standartları ile esnek, objektif ve tarafsız bir şekilde oluşturuyor. Müşterilerinin kişisel verilerinin gizliliğine saygı duyuyor. 

Bilginin gücü ile

Bircom AR-GE

Bircom, AR-GE Merkezi üzerinde çalıştığı projelere, yenilikçi projeler ekleyerek hızla hayata geçiriyor. İç pazarın yanı sıra bugüne dek geliştirdiği yazılım-teknoloji geliştirme projeleriyle devuluslararası pazarda dikkat çekiyor. Teknoloji alanında ki uzmanlığı ile yenilikçi ve vizyoner yaklaşım birleştirerek Türkiye’den dünyaya uzanan çözümler geliştirmeyi amaçlıyor.  Bircom, AR-GE Merkezinin bugüne kadar Callipso gibi yazılımların, Kazananbayi.com gibi yenilikçi tedarik modellerinin, sayısız donanım ve cihazlarının geliştirilmesine olanak tanıyor. Bircom oluşum manifestosuyla birleşik inovasyon anlayışını, Bircom AR-GE Merkezinde daha iyi mottosuyla geliştirmeye devam ediyor.

Doğru kariyer, doğru insan.

İnsan Kaynakları

Bircom, teknoloji alanında kendisini geliştirmek ve kendisine değer katmak isteyenlere sunduğu imkanlarla çalışanlarının güçlü ve gelişime açık yönlerini belirler, bu doğrultuda çalışanlarına eğitim ve kariyer planlamalarında yol gösterir. Faaliyet gösterdiği sektörün sürekli gelişen ve yenilenen yapısını takip eden Bircom, şirket gelişim anlayışına bağlı kalarak düzenli mesleki eğitimler vermektedir. Çalışanların ilgi ve yetkinlikleri dahilinde açılan pozisyonlara geçiş alanını açık tutarak bilgi ve birikimi farklı alanlarda kullanılabilir kılar. Böylece çalışanlar yeni alanlarda da deneyim sahibi olur ve kariyer esnekliğinden faydalanır.