Microsoft Teams ve Zoom Çözümlerimiz

Çözümlerimiz

Yealink Microsoft Teams Çözümleri

Microsoft Teams için Yealink cihaz çözümleri, toplantı odalarında, ofis içinde ve hareket halindeyken kullanılabilen MVC II serisi, collaboration bar, konferans telefonları, masa telefonları, speakerphone ve kulaklıkları içerir.

Tüm cihazlar, Optima HD Voice, Yealink Noise Proof Teknolojisi ve tam çift yönlü hoparlörlere sahip olarak kullanıcılara birinci sınıf bir ses deneyimi sunar. Bir toplantıya katılmak için tek dokunuş, birinci sınıf bir video ve ses deneyimi ile birlikte sağlanır. Ekiplere özel, tutarlı bir kullanıcı deneyimi sağlamak için ürünler Ekiplere göre uyarlanır ve yerleşik yapay zeka teknolojisiyle tasarlanır, bu nedenle tek gereken Cortana for Teams’i etkinleştirmek için tek bir dokunuştur.

Microsoft Teams Deneyimini Her Alana ve Kullanıcıya Taşıyoruz

Microsoft için Yealink Ses Çözümleri

Microsoft için Yealink Video Çözümleri

EPOS Microsoft Teams Çözümleri

Birinci sınıf ses çözümlerinin lider sağlayıcısı olan EPOS, size en iyi iletişim ve işbirliği deneyimini sağlamak için tümleşik iletişim ve işbirliğinde küresel lider olan Microsoft ile uzun vadeli ortaklık kurmuştur. EPOS ve Microsoft Teams uyumu sayesinde çağrılarınızı hızlıca başlatabilir, sonlandırabilir, beklemeye alabilir ve ses düzeyini bulunduğunuz ortama göre ayarlayabilirsiniz. Microsoft Teams kullananlar için ideal ürün portföyümüzü tanımak ve ürün çeşitliliğini deneyimlemek için EPOS Microsoft Teams çözümlerini keşfedin.

Toplantılarınıza Tek Tuşla Katılın

Yealink Zoom Çözümleri

Yealink, Zoom kullanıcılarının iletişimden keyif ve verim alabilmesi için gelişmiş ürün çeşitliliği sunar. Zoom için video konferans telefonları, IP masa telefonları, Dect telefonları çeşitliliğinin yanı sıra her toplantı veya çağrının gerçek bir Zoom deneyimi olmasını sağlamak için Zoom Rooms ve Zoom Phone uyumlu kulaklıklar içerir.

Mutlu Kullanıcı Deneyimini ve Kolay İşbirliğini Bir Sonraki Seviyeye Çıkarın

Zoom Phone için Yealink Ses Çözümleri

Her Toplantı Alanına Uygun Çözümler

Audiocodes Zoom Çözümleri

AudioCodes One Voice for Zoom, Zoom Phone dağıtımları için verimli, kolay, gelişmiş işlevsellik sağlayan tümleşik bir ses bağlantısı çözümleridir ve Zoom Phone çözümleri için kolay kullanım ve gelişmiş ses işlevselliği sunar.

Zengin Özelliklere Sahip Masaüstü Cihazlar

Mevcut Operatörünüzü Korurken Zoom Phone Avantajlarından Yararlanın

One Voice for Zoom, Zoom Phone için Kolay ve Gelişmiş Ses İşlevselliği

EPOS Zoom Çözümleri

Zoom’un üstün toplantı özellikleri, EPOS’un ürün çeşitliliği ve ses kalitesi ile iş verimliliğinizi ister ofisten ister evden yüksek performansla sürdürebilirsiniz. İş görüşmelerinizi, herhangi bir cihazda başlatmayı, katılmayı ve işbirliği yapmayı kolaylaştıran toplantı özellikleriyle EPOS ve Zoom’un üstün ses ve video uyumunu deneyimleyin.

Zoom Toplantılarınızı Üstün Ses Özelliğiyle Güçlendirin

Cisco EPOS Çözümleri

EPOS, Cisco için tercih edilen çözüm ortağıdır ve sertifikalı ürünlerimiz Cisco uyumlu olarak işaretlenmiştir. Güçlü ortaklığımız nedeniyle, Cisco IP telefonlarınızdan ve UC yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan çok çeşitli birinci sınıf kulaklıklar sunabiliriz. Cisco kullananlar için ideal ürün portföyümüzü tanımak ve ürün çeşitliliğini deneyimlemek için EPOS Cisco çözümlerini keşfedin.

EPOS ve Cisco ile Yatırımınızı Üst Düzeye Çıkarın