Microsoft Teams için Yealink Video Çözümleri

Microsoft Teams için Yealink Video Konferans Çözümleri, İşinizi Güçlendiriyor.

Modern işyerinde, kurum çalışanları, görüntülü toplantı ile iletişim ve işbirliği yapma eğilimindedir.

Görüntülü toplantı yalnızca anında işbirliği ve iletişim ortamı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda üretkenliği artırır ve bazen bir ekip çalışmasında yenilikleri tetikler.

Microsoft Teams ile tamamen entegre olan ve her boyutta toplantı odalarını kapsayan Yealink video konferans çözümleri, bir Microsoft Teams toplantısı için ihtiyacınız olan her şeyi içeren tam paket olarak gelir. Üstün video ve ses deneyimiyle kullanımı kolay çözümler, ekip çalışmasını tüm toplantı alanlarında daha verimli ve işbirlikçi hale getirebilir

Grup Toplantısından Ekstra Geniş Toplantı Alanlarına Kadar Kapsamlı Microsoft Ekipleri Için Yealink Video Konferans Çözümü

Yealink A20 Microsoft Teams Uyumlu Video Konferans Sistemi

$ 3.221,00 + KDV

Yealink A30 Microsoft Teams Uyumlu Video Konferans Sistemi

$ 4.339,00 + KDV

Yealink MVC400 Teams Uyumlu Video Konferans Sistemi

$ 4.522,00 + KDV

Yealink MVC840-C2-211 Video Konferans Sistemi

$ 6.091,00 + KDV

Güvenilir Ses Cihazı Çözümleri

Tek Kabloyla Basitleştirilmiş Kurulum

Yealink MVC oda sisteminde, TV alanını konferans masasına bağlayan tek bir CAT5e kablosu bulunur, bu da kurulum süresini kısaltır ve kablo karmaşasının önüne geçer.

Üstün Ses Ve Video Deneyimi

Yealink, Microsoft Teams kullanıcılarına, kusursuz ses ve video deneyimini, yapay zeka destekli kameraları, çoklu kamera destekleyen çözümleri, yapay zeka destekli speakerphone’ları, kablosuz mikrofonları ve çok daha fazlasını talebinize göre özelleştirerek size sunar.

Kablosuz İçerik Paylaşımı

Microsoft Teams için Yealink video çözümü, kablosuz veya kablolu paylaşım yolları sağlar. WPP20’yi dizüstü bilgisayarlarınıza takarak ve tek dokunuşla etkinleştirerek kablosuz paylaşımı kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Cihaz Yönetim Platformu

Yealink Cihaz Yönetim Platformu / Bulut Hizmeti desteği sayesinde, kullanıcılar bu platformdaki tüm Yealink ses ve video konferans cihazlarını uzaktan yönetebilir, izleyebilir, yapılandırabilir, güncelleyebilir ve sorunları teşhis edebilir.