Microsoft Teams için Yealink Çözümleri

Microsoft için Yealink Çözümleri

Microsoft Teams Deneyimini Her Alana Ve Kullanıcıya Taşıyoruz

Teams deneyimini her alana taşımak için Yealink ve Microsoft birleşti

Günümüzde işyerleri değişti ve insanların çalışma biçimleri daha esnek ve dinamik hale geldi. Bu durum iş iletişimlerini ve işbirliklerini geliştirmek için doğru teknolojileri gerektiriyor. Yealink, piyasada Microsoft Teams sertifikalı IP telefonları sağlayan ilk firmadır. Aynı zamanda Microsoft Teams oda çözümlerinde yıldan yıla en hızlı büyümeyi göstermiştir. Bu sebeple profesyonellerin her zaman ve her yerde verimli bir şekilde çalışmasına olanak tanıyan eksiksiz bir çözüm yelpazesi sundu.

Microsoft Teams için Yealink cihaz çözümleri, toplantı odalarında, ofis içinde ve hareket halindeyken kullanılabilen MVC II serisi, collaboration bar, konferans telefonları, masa telefonları, speakerphone ve kulaklıkları içerir.
Tüm cihazlar, Optima HD Voice, Yealink Noise Proof Teknolojisi ve tam çift yönlü hoparlörlere sahip olarak kullanıcılara birinci sınıf bir ses deneyimi sunar. Bir toplantıya katılmak için tek dokunuş, birinci sınıf bir video ve ses deneyimi ile birlikte sağlanır. Ekiplere özel, tutarlı bir kullanıcı deneyimi sağlamak için ürünler Ekiplere göre uyarlanır ve yerleşik yapay zeka teknolojisiyle tasarlanır, bu nedenle tek gereken Cortana for Teams’i etkinleştirmek için tek bir dokunuştur.

Yealink ile cihazlar, bütçenizi ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için tek bir satıcıdan doğru fiyat noktasında gelir. Ayrıca, her büyüklükteki müşteriye hizmet vermek için küresel destek mevcuttur.

Yealink A20 Microsoft Teams Uyumlu Video Konferans Sistemi

$ 3.221,00 + KDV

Yealink CP900 Taşınabilir Ses Konferans Cihazı

$ 239,00 + KDV

Yealink CP965 HD IP Konferans Cihazı

$ 899,00 + KDV

Yealink MVC840-C2-211 Video Konferans Sistemi

$ 6.091,00 + KDV

Yealink VP59 Android IP Video Telefon PoE Destekli

$ 799,00 + KDV

Yealink WH67 Microsoft Teams Sertifikalı Dect Ofis Kulaklığı

$ 450,00 + KDV