Zoom için Yealink Çözümleri


Yealink, Zoom Phone ve Zoom Rooms çözümleri alanında Zoom’un ilk ortaklarından biridir. Yealink, Zoom uyumlu ürünleriyle herkese basit ve kullanımı kolay donanım aynı zamanda kolay bir kullanıcı deneyimi yaşatıyor. Bu sebeple Yealink, her kullanıcı senaryosunu düşünerek Zoom sertifikalı video ve telefon çözümleri geliştirmektedir.

Yealink, Zoom kullanıcılarının iletişimden keyif ve verim alabilmesi için gelişmiş ürün çeşitliliği sunar. Zoom için video konferans telefonları, IP masa telefonları, Dect telefonları çeşitliliğinin yanı sıra her toplantı veya çağrının gerçek bir Zoom deneyimi olmasını sağlamak için Zoom Rooms ve Zoom Phone uyumlu kulaklıklar içerir.

Tek Noktadan Zoom Çözümleri

Tümleşik iletişim ve iş birliği çözümleri konusunda dünya lideri olan Yealink, şık ürün tasarımı, yüksek kaliteli donanım ve uygun fiyatla sorunsuz bir Zoom kullanıcı deneyimi sunabilmek için Zoom sertifikalı ürün portföyünü bu yönde geliştirmektedir.

Üstün Ses ve Video Deneyimi

Yealink, HD ses kalitesine sahip donanımlar ile kullanıcılara harika bir ses deneyimi sunar. Gürültü engelleme (Noise Cancelling), uzun mesafeli ses algılama teknolojisine sahip kablolu ve kablosuz mikrofon çözümü ile iletişim deneyimini en üst seviyede sağlar. HD optik kameraları ile birinci sınıf bir video deneyimi sağlar. Yüksek kaliteli ses ve görüntü deneyimi sayesinde diğer kullanıcılarla yüz yüze canlı toplantı hissi yaşatır.

Kurulum, Yönetim ve Kullanım Kolaylığı

Yealink çözümleri, Zoom için tak çalıştır (plug and play) özelliği ile tasarlanmıştır. Zoom zero-touch provising ve yealink device management platform ile hızlı kurulum ve kolay cihaz yönetimiyle karmaşık kablo sorununu ortadan kaldırın, kurulumda zaman kazanın. Zoom sistemleriyle tamamen entegre olan Zoom ile Yealink native olarak çalışır ve kullanıcılara kaliteli Zoom Rooms ve Zoom Phone deneyimini sorunsuz olarak sunar.

Küresel Lojistik ve Hizmet Ortağı Ağı

Dünya genelinde her 500 kişiden biri bir Yealink ürününü kullanıyor. Daha iyi iletişim ve satış sonrası hizmet devamlılığını sağlayabilmek adına Yealink, dünya çapında 140’tan fazla ülkede 100’den fazla distribütör ve 110 ortakla güçlü hizmet ağını oluşturmuştur.