Eski Büyükdere Cd. No:61, 34415 Kâğıthane
0212 319 9700
info@bircom.com
0212 319 97 00
Eski Büyükdere Cd. No:61, 34415 Kâğıthane/İstanbul
info@bircom.com
zoom-logo-min

Zoom, tüm kurum ve kuruluşlara bağlı ekiplerin iş verimliliğini arttırarak çalışanları hızlı ve sorunsuz bir ortamda bir araya getirir.

Art arda 5 yıldır lider!

Dünyanın önde gelen bilgi teknolojisi araştırma ve danışmanlık firması Gartner, Zoom’u toplantı çözümleri için 2020 Magic Quadrant’ın zirvesine yerleştirdi.

 

Zoom, 2011 yılında Cisco Webex’in eski kurumsal başkan yardımcısı Eric Yuan tarafından kurulmuştur. 2500’den fazla çalışanı ile Zoom, tüm kurum ve kuruluşlara bağlı ekiplerin iş verimliliğini arttırarak çalışanları hızlı ve sorunsuz bir ortamda bir araya getirir. Video, ses, içerik paylaşımı ve sohbetleriniz için hem kolay hem de güvenli bulut platformumuz ile mobil cihazlarda, masaüstü bilgisayarlarda, telefonlarda ve oda sistemlerinde kusursuz çalışır.

Toplantı ve İletişim / HD Video, Ses, İşbirliği ve Sohbet

Görüşmelerinizi herhangi bir cihazdan başlatmayı, toplantılara katılmayı ve diğer katılımcılarla iş birliği yapmayı kolaylaştıran özellikleriyle Zoom, hızlı ve etkin bir iletişim kurmanızı sağlar. Zoom Meetings, takvim sisteminizle senkronize olarak, masaüstü, mobil ve ev aplikasyonlarınız ile kurumsal düzeyde güvenli ve kesintisiz video konferans deneyimi sunar. Şifreleme, rol tabanlı güvenlik, parola koruması, bekleme odaları ve daha fazlası için…

zoom-white-min

Zoom ile Güçlü İletişim!

Zoom Rooms ve Ofisler – Konferans Odalarınızı Video ile Güçlendirin

Zoom SIP veya H.323 konferans odası sistemleri ile toplantılara katılmanıza olanak tanır ve Zoom Cloud, mevcut oda sistemi donanımından yararlanmanız için optimize edilerek en iyi konferans odası deneyimini yaşamanız için idealdir.

 

Konferans odalarınızın verimliliğini arttırmak için Zoom uyumlu ürünlerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

Zoom Phone Sistemleri – Kurumsal Bulut Telefon Sistemi Şimdi Türkiye’de

Zoom masaüstü ve mobil uygulamalardan herhangi bir sorun yaşamadan telefon görüşmeleri yapabilir, görüşmelerinize farklı katılımcılar ekleyebilir, görüntülü toplantılar gerçekleştirebilir, içeriklerinizi paylaşabilir ve sohbet mesajları gönderebilirsiniz.

 

Katılımcıların aramayı sonlandırıp toplantı isteği yollamasına gerek kalmadan telefon aramalarını kolayca Zoom toplantısına dönüştürebilirsiniz. Windows, MacOS, iOS ve Android için yerel uygulamalar, hizmetin ses ve video kalitesini en üst düzeye çıkarırken kullanım kolaylığı için tasarlanmıştır.

Video Webinarlar – Eksiksiz, Kullanımı Kolay ve Çevrimiçi Webinarlar

100 kişiye kadar canlı video panelisti, 50.000 kişiye kadar katılımcıyla etkileşim kurabilir ve sanal arka planlar kullanabilir.

 

İstediğinizde görüşmelerinizi kaydedebilir, otomatik oluşturulan transkriptlerle webinarlarınızı Facebook Live, Youtube Live ve özel hizmet entegrasyonlarımızla etkinliklerinizi sosyal kanallardan yayınlayabilirsiniz.

zoom-white-min

Milyonlarca İnsana Ulaşın!

Uygulama Pazarı Entegrasyonlar ve Zoom ile Kullanılacak Botlar

Planlamayı güçlendirin, dosyalara erişin, satış fırsatları oluşturun ve ekibinizle kolayca iş birliği yapın.

Zoom Meetings Kullanım Kılavuzu

Zoom Meetings Kullanım Kılavuzu, etkinliklerinizi, toplantılarınızı, toplantı ayarlarını kişiselleştirmenize olanak tanır. Bircom, Zoom Meetings için ücretsiz ve interaktif eğitim imkanı sunar. Sizlerle düzenleyeceğimiz 30 dakikalık oturumlarımıza katılarak hızlıca bilgi edinebilirsiniz.

İÇERİKLER

  • Zoom’da Toplantı Oluşturma
  • Tekrar Eden Toplantı Oluşturma
  • Toplantı Özellikleri ve Özelleştirme
  • Katılımcı Ekleme
  • Diğer Toplantı Planlama Seçenekleri
  • Entegrasyonlar
  • Zoom Canlı Toplantı Yayını
zoom-white-min

Çözümlerimizi Bizden Dinleyin!