Eski Büyükdere Cd. No:61, 34415 Kâğıthane
0212 319 9700
info@bircom.com
zoom-logo-min

İş verimliliğinizi arttırarak çalışanlarınızı hızlı ve sorunsuz bir ortamda bir araya getirin ve kurumsal satın alımlarınızda fatura avantajından yararlanın.

UCaaS için 2021 Gartner® Magic Quadrant™ Dünya Çapında Lider!

Dünyanın önde gelen bilgi teknolojisi araştırma ve danışmanlık firması Gartner, Zoom’u toplantı çözümleri için 2021 Magic Quadrant’ın zirvesine yerleştirdi.

 

Zoom, 2011 yılında Cisco Webex’in eski kurumsal başkan yardımcısı Eric Yuan tarafından kurulmuştur. 2500’den fazla çalışanı ile tüm kurum ve kuruluşlara bağlı ekiplerin iş verimliliğini arttırarak çalışanları hızlı ve sorunsuz bir ortamda bir araya getirir. Video, ses, içerik paylaşımı ve sohbetleriniz için hem kolay hem de güvenli bulut platformumuz ile mobil cihazlarda, masaüstü bilgisayarlarda, telefonlarda ve oda sistemlerinde kusursuz çalışır.

Toplantı ve İletişim / HD Video, Ses, İşbirliği ve Sohbet

Görüşmelerinizi herhangi bir cihazdan başlatmayı, toplantılara katılmayı ve diğer katılımcılarla iş birliği yapmayı kolaylaştıran özellikleriyle, hızlı ve etkin bir iletişim kurmanızı sağlar. Zoom Meetings, takvim sisteminizle senkronize olarak, masaüstü, mobil ve ev aplikasyonlarınız ile kurumsal düzeyde güvenli ve kesintisiz video konferans deneyimi sunar. Şifreleme, rol tabanlı güvenlik, parola koruması, bekleme odaları ve daha fazlası için Zoom indir.

zoom-white-min

Zoom ile Güçlü İletişim!

Kurumsal satın alımlarınızda fatura avantajını kaçırmayın…

Zoom Rooms ve Ofisler – Konferans Odalarınızı Video ile Güçlendirin

Zoom, SIP veya H.323 konferans odası sistemleri ile toplantılara katılmanıza olanak tanır ve Zoom Cloud, mevcut oda sistemi donanımından yararlanmanız için optimize edilerek en iyi konferans odası deneyimini yaşamanız için idealdir.

 

Konferans odalarınızın verimliliğini arttırmak için Zoom uyumlu ürünlerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

Zoom Phone Sistemleri – Kurumsal Bulut Telefon Sistemi Şimdi Türkiye’de

Masaüstü ve mobil uygulamalardan herhangi bir sorun yaşamadan telefon görüşmeleri yapabilir, görüşmelerinize farklı katılımcılar ekleyebilir, görüntülü toplantılar gerçekleştirebilir, içeriklerinizi paylaşabilir ve sohbet mesajları gönderebilirsiniz.

 

Katılımcıların aramayı sonlandırıp toplantı isteği yollamasına gerek kalmadan telefon aramalarını kolayca Zoom toplantısına dönüştürebilirsiniz. Windows, MacOS, iOS ve Android için yerel uygulamalar, hizmetin ses ve video kalitesini en üst düzeye çıkarırken kullanım kolaylığı için tasarlanmıştır.

Video Webinarlar – Eksiksiz, Kullanımı Kolay ve Çevrimiçi Webinarlar

100 kişiye kadar canlı video panelisti, 50.000 kişiye kadar katılımcıyla etkileşim kurabilir ve sanal arka planlar kullanabilir.

 

İstediğinizde görüşmelerinizi kaydedebilir, otomatik oluşturulan transkriptlerle webinarlarınızı Facebook Live, Youtube Live ve özel hizmet entegrasyonlarımızla etkinliklerinizi sosyal kanallardan yayınlayabilirsiniz.

zoom-white-min

Milyonlarca İnsana Ulaşın!

Uygulama Pazarı Entegrasyonlar ve Zoom ile Kullanılacak Botlar

Planlamayı güçlendirin, dosyalara erişin, satış fırsatları oluşturun ve ekibinizle kolayca iş birliği yapın.

Zoom Meetings Kullanım Kılavuzu

Bu kullanım Kılavuzu, etkinliklerinizi, toplantılarınızı, toplantı ayarlarını kişiselleştirmenize olanak tanır. Bircom, Zoom Meetings için ücretsiz ve interaktif eğitim imkanı sunar. Sizlerle düzenleyeceğimiz 30 dakikalık oturumlarımıza katılarak hızlıca bilgi edinebilirsiniz.

İÇERİKLER

  • Toplantı Oluşturma
  • Tekrar Eden Toplantı Oluşturma
  • Toplantı Özellikleri ve Özelleştirme
  • Katılımcı Ekleme
  • Diğer Toplantı Planlama Seçenekleri
  • Entegrasyonlar
  • Canlı Toplantı Yayını
zoom-white-min

Çözümlerimizi Bizden Dinleyin!

Paketler

Pro Lisans

100 katılımcıya kadar ev sahipliği yapın

Large Meeting eklentisi ile katılımcıları 1000'e kadar artırın

1 GB bulut alanı

30 saate kadar grup toplantıları

Kurumsal fatura avantajı

-

-

-

-

Business Lisans

300 katılımcıya kadar ev sahipliği yapın

Large Meeting eklentisi ile katılımcıları 1000'e kadar artırın

1 GB bulut alanı

30 saate kadar grup toplantıları

Kurumsal fatura avantajı

Tek oturum açma (Single sign-on)

Toplantı esnasında konuşmalarınızı ve paylaşılan belgeleri kaydet

Maksimum 99 lisans

Şirket markalaşması

Enterprise Lisans

500 katılımcıya kadar ev sahipliği yapın

Large Meeting eklentisi ile katılımcıları 1000'e kadar artırın

Limitsiz bulut depolama alanı

30 saate kadar grup toplantıları

Kurumsal fatura avantajı

Tek oturum açma (Single sign-on)

Toplantı esnasında konuşmalarınızı ve paylaşılan belgeleri kaydet

Maksimum 99 lisans

Şirket markalaşması

Sıkça Sorulan Sorular

1- Lisanslı kullanıcı ve katılımcı nedir?

Lisanslı bir kullanıcının ücretsiz veya ücretli toplantı lisansı vardır ve planlarının izin verdiği kapasiteye göre katılımcılarla toplantılar planlayabilir. Katılımcı, toplantı lisansına sahip biri tarafından planlanmış bir toplantının davetlisidir. Bir katılımcı, bir toplantıya katılmak için bir Zoom hesabı veya lisans gerektirmez ve ücretsiz olarak katılabilir. Katılımcılar telefon, masaüstü, mobil ve tablet cihazlarından bir toplantıya katılabilir.

2- Zoom paketlerinden herhangi birini satın aldığımda kurumsal fatura avantajından yararlanabilir miyim?

Evet. Bircom üzerinden minimum 5 ve üzeri lisans satın alımlarınızda kurumsal fatura avantajından yararlanabilirsiniz.

3- Toplantıya kaç katılımcı katılabilir?

Tüm planlar, her toplantıda varsayılan olarak 100’e kadar katılımcıya izin verir (Büyük Toplantı eklentisiyle 1.000’e kadar).

4- Bir toplantı lisansını kaç kişi kullanabilir?

Lisanslı bir kullanıcı sınırsız sayıda toplantıya ev sahipliği yapabilir. Ancak birden fazla kullanıcının ayrı toplantılar planlama ihtiyacı varsa, her kullanıcı için ek toplantı lisanslarına ihtiyacınız olacaktır.

5- Ücretsiz Zoom ve Zoom Pro planları arasındaki fark nedir?

Sınırsız toplantı ile ücretsiz olarak tam özellikli bir ücretsiz plan sunar. Zoom’u istediğiniz kadar deneyin – deneme süresi yoktur. Hem ücretsiz hem de Pro planlar sınırsız 1-1 toplantıya izin verir, her toplantı maksimum 24 saat sürebilir. Temel planınızın, toplam üç veya daha fazla katılımcıyla her toplantı için 40 dakikalık bir zaman sınırı vardır. Grup toplantılarınızın 40 dakikadan uzun sürmesine ihtiyacınız varsa bir Pro hesabı almanız gerekmektedir.

6- Zoom Odaları ve Toplantı arasındaki fark nedir?

Zoom Toplantıları (mobil ve masaüstü istemcisi): Bu, kullanıcıların kişisel veya iş bilgisayarlarından veya mobil cihazlarından toplantılara katılmak için günlük olarak kullandıkları şeydir. Zoom Meeting, kullanıcı tarafından atanan cihazlarda (mobil cihazınız, tabletiniz veya masaüstünüz gibi) bir kullanıcı hesabı için tasarlanmış bir masaüstü uygulaması ve akıllı telefon uygulamasıdır. Zoom Meeting uygulamasının yaşadığı cihaz, paylaşılan bir kaynak olarak tasarlanmamıştır, bir kişiye bağlıdır. Zoom Meetings, kullanıcının diğer uygulamalarıyla (ör. cihazındaki e-posta, takvim, fotoğraflar vb.) birlikte bulunur. Yani Zoom Meetings ile, gerçekten kullanıcının Zoom ortamı ve profilidir. Örneğin Zoom Meeting, kullanıcının sohbet gruplarını, 1:1 sohbet mesajlarını, yıldızlı kişiler listesini, Zoom Phone numarasını, arama geçmişini ve kullanıcı düzeyindeki diğer ayarları ve bilgileri içerecektir.

 

Zoom Meetings’in bir parçası Zoom for Home’dur. Zoom for Home, herhangi bir Zoom kullanıcısının görüntülü toplantılar, telefon görüşmeleri, etkileşimli beyaz tahta ve ek açıklama için kişisel bir işbirliği cihazı dağıtmasına olanak tanır. Zoom uygulamasını (birçok uygulamadan biri) çalıştıran bir mobil cihaz, tablet veya dizüstü bilgisayarın aksine, Zoom for Home, yalnızca Zoom yazılımını çalıştıran özel bir kişisel cihazda çalışır.

 

Zoom Rooms: Zoom Rooms, ortak alanlar (konferans odaları gibi) için özel bir toplantı ortamı olarak donanım ve cihazlarda çalışacak şekilde tasarlanmıştır ve grup işbirliği için idealdir. Zoom Rooms, tek bir tutarlı arayüzle iletişim ve işbirliği için ayrılmış, paylaşılan bir ortamdır. Bu, kullanıcıların, hangi odaya girerlerse girsinler, kullanıcı hatasını en aza indirerek her zaman aynı şekilde çalışacağını bildikleri anlamına gelir (birçok farklı çalışan ve değişen teknik seviyeleri arasında paylaşılan toplantı odalarını düşündüğünüzde çok önemlidir). Kullanıcılar, oda rezervasyon araçlarını kullanarak odayı planlayabilir ve tek dokunuşla toplantılarına katılabilir. Zoom Rooms’u geleneksel konferans odasının dışına çıkaran Zoom Rooms, video özellikli etkileşimli beyaz tahtalar olarak açık alanlara yerleştirilebilir ve hatta kurumsal iletişim ve marka bilinci oluşturma için dijital tabelalar ve oda rezervasyon yönetimi için oda planlayıcılar gibi katma değerli hizmetler sağlayabilir.

 

Zoom Rooms, bir sistemde çalışan ve çalışan tek uygulama olacak şekilde tasarlanmış, BT tarafından yönetilen kaynaklardır. Ayrıca başkaları tarafından rezerve edilebilen bir takvim kaynağına da bağlıdır. Zoom Rooms, entegre HD ses ve video ile toplantılara katılmak ve bunları yönetmek için çeşitli görüntüleme, bilgi işlem, ses, kamera, yakalama, oda kontrolü ve dokunmatik ekran denetleyici cihazlarından yararlanabilir. Bu, Zoom Rooms ses ve video deneyimlerinin telefon kulübeleri, odak odaları ve toplantı odaları için kolayca dağıtılabileceği ve büyük toplantı odaları, yayın stüdyoları ve özel eğitim odaları için özelleştirilebileceği anlamına gelir.

 

Sonuç olarak, Zoom Meetings (mobil ve masaüstü istemcisi) ve Zoom Rooms, her ikisinin de birbirine bağlı tek bir platform olan Zoom’un bir parçası olduklarını daha fazla vurgulamak için birlikte çalışır.

7- Audio Planı ve Zoom Phone arasındaki fark nedir?

Zoom Phone, entegre PBX özellikleri sağlayan bir bulut telefon çözümüdür. Zoom Meeting ses planları, yalnızca toplantılara PSTN içeri/dışarı erişimi sağlar.