Eski Büyükdere Cd. No:61, 34415 Kâğıthane
0212 319 9700
info@bircom.com

Zoom

ZoomMarkaSayfaGorseli

Zoom, 2011 yılında Cisco Webex’in eski kurumsal başkan yardımcısı Eric Yuan tarafından kurulmuştur. Zoom’un 1.396’sı ABD’de, 1.136’sı uluslararası lokasyonlarda olmak üzere 2.500’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Yakınlaştırma, işletmelerin ve kuruluşların daha fazla iş yapmak için ekiplerini sorunsuz bir ortamda bir araya getirmelerine yardımcı olur. Video, ses, içerik paylaşımı ve sohbet için kolay olan güvenilir bulut platformumuz mobil cihazlarda, masaüstü bilgisayarlarda, telefonlarda ve oda sistemlerinde kusursuz çalışır.

Toplantı ve İletişim / HD video,ses, işbirliği ve sohbet

Herhangi bir cihazda başlatmayı, katılmayı ve işbirliği yapmayı kolaylaştıran toplantı özellikleriyle hızlı etkinleştirin. Zoom Meetings, takvim sisteminizle senkronize olur ve masaüstü, mobil ve Ev Cihazları için özel Zoom'dan geliştirilmiş kurumsal düzeyde video konferans sunar. Sağlam güvenlik ayarları, kesintisiz toplantılar sağlar. Şifreleme, rol tabanlı güvenlik, Parola koruması, Bekleme Odaları ve daha fazlası.

zoom-meeting

Zoom Rooms ve ofisler - Konferans odalarınızı video ile güçlendirin

Zoom, SIP veya H.323 konferans odası sistemlerinden katılmanıza olanak tanır. Mevcut oda sistemi donanımından yararlanmak için optimize edilmiş, en iyi konferans odası deneyimi ve Zoom Cloud kullanımı için ideal.

Zoom Telefon Sistemleri – Kurumsal Bulut Telefon Sistemi Yakında Türkiye'de

Zoom masaüstü ve mobil uygulamalarından sorunsuz bir şekilde telefon görüşmeleri yapın ve alın, içerik paylaşın, görüntülü toplantılara katılın ve sohbet mesajları gönderin. Katılımcıların aramayı sonlandırıp toplantı isteği yollamasına gerek kalmadan telefon aramalarını kolayca Zoom Toplantısına yükseltin. Windows, MacOS, iOS ve Android için yerel uygulamalar, hizmetin ses ve video kalitesini en üst düzeye çıkarırken kullanım kolaylığı için tasarlanmıştır.

Video Webinarlar – Eksiksiz, Kullanımı Kolay ve Çevrimiçi Webinarlar

100'e kadar canlı video panelisti izleyicilerle etkileşime girebilir ve sanal arka planlar kullanabilir. 50.000'e kadar katılımcıyla etkileşim kurun. Facebook Live, YouTube Live ve özel hizmet entegrasyonlarımızla etkinliklerinizi sosyal kanallarda yayınlayın. Kayıt ve otomatik oluşturulan transkriptlerle isteğe bağlı veya yinelenen webinarları ile etkinizi genişletin.

Uygulama Pazarı Entegrasyonlar ve Zoom ile kullanılacak botlar

Planlamayı güçlendirin, dosyalara erişin, satış fırsatları oluşturun ve ekibinizle iş birliği yapın.