EPOS BrainAdapt™

Beyniniz için tasarlanmış ses

EPOS BrainAdapt, bilişsel performansı iyileştirmek için birlikte çalışan bir grup öncü teknolojidir.

EPOS BrainAdapt teknolojisi üzerine kurulu kulaklıklarhoparlörler  ve video konferans ürünleri, beynin doğal ses işleme yöntemini desteklemek için tasarlanmıştır. Bu, hem siz hem de iletişim kurduğunuz insanlar için daha az yorgunluk ve daha fazla odaklanma anlamına gelir.

Zengin ve Bilimsel Miras

Demant Grup aracılığıyla onlarca yıllık psikoakustik araştırmalara dayanan EPOS, beynin nasıl ve ne zaman en iyi performans gösterdiğine dair verilere sahiptir. Beyin için en iyi koşulları sağlamak adına çalışan benzersiz algoritmalar, net/yüksek çözünürlüklü ses ve kaliteli video çözümleri yaratır.

Kulağımızla İşitiyoruz Ama Beynimizle Dinliyoruz

Beyniniz sürekli olarak çevreyi algılıyor ve bulunduğu ortama uyum sağlıyor. İlgili sesi rahatsız edici seslerden ayırıyor ve nereye odaklanacağını seçiyor. Yönlendirin, odaklanın, tanıyın – bu, beynin sesi anlamlandırmak için gerçekleştirdiği süreçtir.Tanınamayan sesler gürültü olarak algılanır ve gürültü beyninizi strese sokarak yorulmasına ve odaklanamamasına neden olur.

Beynin sesi nasıl anlamlandırdığına bakacak olursak, iyi bir ses deneyimi yalnızca teknolojiler beynin dinleme sürecini desteklediğinde gerçekleşir.

Dünya Lideri Psikoakustik Araştırma

Demant Grup'un bir parçası olmak, EPOS'un Oticon ve dünyanın önde gelen araştırma merkezi Eriksholm gibi grup içindeki diğer şirketlerin Ar-Ge sinerjisinden yararlanmasına olanak tanır.

Beynin sesi nasıl anlamlandırdığına bakacak olursak, iyi bir ses deneyimi yalnızca teknolojiler beynin dinleme sürecini desteklediğinde gerçekleşir.

Beyniniz İçin Tasarlanmış Toplantı Odası Çözümleriyle Daha İyi Performans Gösterin

Üst Düzey Oyun Deneyimi için Tasarlanmış Ses

Sanal bir aramada olduğunuzu ve ses iletiminin zayıf olduğunu hayal edin. Görüşmenin diğer ucundaki kişileri net bir şekilde duyamamak görüşmedeki herkesin zihinsel yükünü artırır. Zayıf ses, insanları sesleri tanımaya çalışmak, boşlukları doldurmak ve insanların ne dediğini tahmin etmek için ek çaba sarf etmeye zorlar, bu da gereksiz beyin yorgunluğuna neden olur.

Beyin için tasarlanmış ses çözümleri sunarak beyin yorgunluğu riskini azaltan EPOS, kullanıcıların odaklanması, konsantre olması ve dolayısıyla daha verimli çalışması için BrainAdapt Teknolojisiyle Kulaklıklarını geliştiriyor. EPOS BrainAdapt Teknolojili kulaklıkları deneyimlemek ve detaylı bilgi almak için buradan bize yazın biz sizinle iletişim kuralım.

Sık Sorulan Sorular

BrainAdapt