Eski Büyükdere Cd. No:61, 34415 Kâğıthane
0212 319 9700
info@bircom.com

 EPOS Adapt Serisi

Adapt serisinin çok yönlü kullanım özelliği sayesinde esnek çalışabilir, sorunsuz bağlanacağınız cihazlarla kusursuz iletişim sağlayabilirsiniz. Mikrofonları sayesinde istenmeyen gürültüleri ortadan kaldırırken sesi de doğallaştırır. ANC ( Aktif Gürültü Engelleme) özelliğiyle konsantrasyonunuzun dağılmasını engeller. Ergonomik ve çağdaş tasarımıyla hem işte hem de hareket halindeyken kullanabilirsiniz.

Çalışmanızı Her Yere Götürün

Hareket halindeyken kullanılan dayanıklı EPOS kulaklıkları yüksek kaliteli ses sunduğu gibi uzun süreli kullanım için de uygundur. Her iş günü farklıdır, yolda telefonla konuşuruz, hava alanında odaklanma gerektiren bir iş yaparız ya da çalışırken müzik dinleriz. Bizim kulaklıklarımız istenmeyen sesleri filtreler böylelikle işinize konsantre olabilirsiniz.

Dünya ofisiniz olduğunda, istediğiniz şekilde, her yerde çok yönlü ses sistemlerinin keyfini çıkartın.

Profesyonel Ofis Kulaklıkları

EPOS yoğun çalışma ortamında bile gün boyu konfor ve özgürlük sağlar. Şık tasarımı ve dayanıklılığının yanı sıra  ActiveGard® özelliği ile de sizleri akustik tehlikesinden korur. Hybrid ANC özelliği ile sesi optimize ederek kusursuz aramalar yapmanızı sağlar ve konsantrasyonunuzu arttır.