Zoom Phone Türkiye’de

Zoom Phone Türkiye’de

46 ülkede kullanıma açılarak tüm telefon sistemleri arasında 1 milyon kullanıcıya hızla ulaşan sistem olma başarısını gösteren Zoom Phone Türkiye’de.

Yetkili Zoom partneri Bircom tarafından kurum ve KOBİ’lere sunulacak olan Zoom Phone çözümü masaüstü uygulaması ile beraber Windows, MacOS, iOS ve Android uygulamaları aracılığıyla da kullanılabiliyor.

İşletme ve kuruluşların online ortamda sorunsuz bir şekilde iletişim kurmalarını sağlayarak video, ses, içerik paylaşımı ve sohbet çözümleri sunan Zoom ile güçlerini birleştiren Bircom, Zoom tarafından kullanıma sunulan Zoom Phone çözümünü kurum ve KOBİ’lere sunmaya hazır.

Gelişmiş Kontrol Paneliyle Tüm Görüşmeler Kayıt Altında

Online iletişim alanında öncü konumda bulunan Zoom; mobil cihazlar, masaüstü bilgisayarlar, telefon ve toplantı odası sistemlerinde kusursuz çalışan iletişim çözümleri sunmayı sürdürüyor.

Marka, kurumların telefon sistemi gereksinimlerini video iletişim platformu Zoom’da birleştirmelerine olanak tanıyan “Zoom Phone” ile kurumlara kesintisiz, tek noktadan yönetilen bir iletişim çözümü sunuyor.

Bulut telefon çözümü “Zoom Phone”, sesli iletişimi kolaylaştıran sade kullanıcı ara yüzü, çağrı kalitesi ile kullanım verilerinin izlenmesini sağlayan yönetim paneliyle, yapılan görüşmelerin detaylı raporlarının alınabilmesini ve listede ekli kişilerin kiminle görüştüğünün kontrol edilmesini sağlıyor. Sistem, yapılan görüşmeleri kaydederken, kullanıcıların müsait olmadığı durumlarda ses kaydı bırakılmasına da olanak tanıyor.

Sesli görüşmeler tek bir dokunuşla Zoom toplantısına dönüşüyor

HD ses kalitesiyle hem masaüstü hem de mobil cihazlardan telefon görüşmesi yapılmasını ve sesli mesajların dinlenebilmesni sağlayan “Zoom Phone”, entegre butonu sayesinde telefon görüşmelerinin bir dokunuşla Zoom toplantısına dönüştürülmesini de sağlıyor.

Bircom, Zoom Phone Çözümünü Kurum ve KOBİ’lere Sunmaya Hazır

Önceki
Sonraki