Eski Büyükdere Cd. No:61, 34415 Kâğıthane
0212 319 9700
info@bircom.com

Firma Profili

Çin’de lider bir firma olan güvenlik ve VoIP sağlayıcısı Synway, ürün ve hizmetleriyle iletişim merkezleri, finans sektörleri, kamu ve ulusal güvenlik kurumları gibi bir çok alanda 3.000’den fazla müşteriye hizmet vermektedir. Sürekli değişen ve gelişen sistemde Synway’in uzun vadeli hedefi, tümleşik iletişim tedarikçileri ile ortaklık kurarak devlet kurumlarına, işletmelere VoIP Ağ Geçidi, SBC, IP-PBX ve Çağrı dahil olmak üzere eksiksiz ve üstün bir çözüm yelpazesi sunmaktır.

 

2.000’den fazla çalışanı olan Synway, küresel pazarlardaki tüm ürün portföyleri için fikri mülkiyet haklarına sahiptir ve 2005 yılından bu yana Ar-Ge ve Teknik Tedarik’e yıllık %10-15 gelir sağlamıştır. Şirket içi fikri desteklemek ve daha iyi müşteri deneyimine ulaşmak için Synway, daha verimli bir şekilde ilerlemek için özelleştirilmiş OEM ve ODM hizmetleri ile stratejik ortaklıklar kurmaktadır.

UC Serisi IP-PBX

UC Serisi, kurumsal düzeyde tümleşik iletişim ve güvenlik koruması sağlayan IP PBX cihazıdır. Herhangi bir lisans ücreti olmadan tüm işletmelere uygun olarak tasarlanmıştır. İşletmelerin, ses, fax, arama, konferans, video/ses kontrolü, veri araçları, güvenlik kontrolü, mobilite ve tesis erişim yönetimi gibi çoklu iletişim teknolojilerini ortak bir ağda birleştirmektedir.

VoIP Ağ Geçidi

Sinyal ve ses teknolojisinde yirmi yılı aşkın süredir uzmanlaşan Synway VoIP Gateway serisi, eski telefon uygulamalarının IP ağlara daha verimli ve güvenilir bir şekilde erişmesine yardımcı olur. Sahada kanıtlanmış PSTN/IP sinyalleme teknolojisi, herhangi bir belirsiz durumda bile benzersiz ve sorunsuz bir şekilde yatırımlarınızı ve pazara giriş sürecinizi en az karmaşık ağ ortamıyla birleştirir.

Synway Ürünleri