Eski Büyükdere Cd. No:61, 34415 Kâğıthane
0212 319 9700
info@bircom.com

Sennheiser

Sennheiser yarının ses dünyasını şekillendiriyor. Bu vizyonun temelini köklü tarih, inovasyon kültürü ve mükemmellik tutkusu oluşturuyor.

Sennheiser için kaliteli ses yeterli değildir. Mükemmel sesi elde etmek için sese bir hayat vermek isteyen marka bu nedenle kullanıcılara ses evreninin tüm kapılarını açmak istiyor.

Sennheiser’ı başarıya götüren yol, öncülük eden fikirler tarafından donatıldı. Dr. Fritz Sennheiser tarafından, 1945 yılında Almanya’nın Hannover kentinde kurulduğundan beri Sennheiser, ses endüstrisinde sürekli trendleri belirliyor. Günümüze kadar, yenilikçi ilham, merak ve tutku ile ortay çıkan ürünler ve hizmetler muazzam ölçüde başarılı olmuştur. Kullanıcılar için ses kaydetme, aktarma veya oynatma ihtiyacı olan her yerde, Sennheiser gururla yer almaktadır.

Kulaklıklar, mikrofonlar ve çok yönlü ses çözümleri, güvenilir servis ve personel, müşteriler sebebiyle de tüm dünyada en çok tercih edilen ürünler olmuştur. Kullanıcıları arasında sanatçılar, DJ’ler, pilotlar, bilim adamları, ses teknisyenleri ve dünyanın her köşesinde yer alan müzik tutkunları olan Sennheiser, ismini daima üstün kaliteli ürünler, en üst düzeyde ses kalitesi ve mükemmel hale getirilmiş dinleme keyfi ile yan yana tutmaktadır.

Mükemmellik Sennheiser’ın tutkusunun kaynağıdır.