Zoom Phone Cihazlarının Merkezi Yönetimi

Kolay Sorun Giderme Ve Kök Neden Analizi

Merkezi Ağ Yönetimi Ve Kalite İzleme

Binlerce Cihazı Desteklemek İçin Ölçeklenebilirlik

Üstün bir Zoom Phone deneyimi sunmak açısından BT ekipleri, iletişim sorunlarını hızlı ve başarılı bir şekilde çözmek için çalışanların ekipmanına fiziksel erişim ihtiyacı duymadan, çalışanlar nerede olursa olsun kolayca izleyebilmelidir. AudioCodes One Voice Operations Center (OVOC) ses ağı, tüm bu seçeneklere uygun bir yönetim sistemidir.
OVOC, tek bir sezgisel web tabanlı uygulamada ses ağı cihazlarının merkezi yönetimini ve uçtan uca deneyim izleme kalitesini sunar. Ayrıca BT ekibine, uzaktan çalışanlar için verimli ve istikrarlı iletişim sağlayan kapsamlı sorun giderme araçları ve temel neden analizi yetenekleri sağlar.

AudioCodes, AudioCodes’un küresel ortak ağından ve profesyonel hizmetlerinden yararlanarak, aylık kullanıcı başına fiyatlandırma politikası ile kapsamlı Zoom Phone çözümlerini kolay ve etkili bir şekilde sunar.

Faydaları

• Tek bir ekranda ağ yönetimini ve kaliteyi izleyin

• Doğru sorun giderme ile sistem kullanılabilirliğini iyileştirin

• Ağ kullanımı ve performansı hakkında akıllı bilgiler edinin

Özellikleri

 Binlerce cihazı desteklemek için son derece ölçeklenebilir

• Gerçek zamanlı çağrı kalitesi izleme ve kök neden analizi

• Çift Glgablt Ethernet bağlantı noktası

• Merkezi raporlama ve bilgi dağıtımı

Zoom Phone Için BYOC

AudioCodes SBC’ler BYOC hizmetleriyle Zoom Phone bağlantısını etkinleştirmek ve böylece eski PBX’lerle sorunsuz şekilde çalışmayı kolaylaştırmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Zoom Phone Için AudioCodes

AudioCodes 400 HD serisi IP telefonlar, One Voice for Zoom’un bir parçası olarak kullanıldığında, Zoom aracılığıyla tam olarak geleneksel telefon ve görüntülü aramalar gibi görünen ve hissettiren bir kullanıcı deneyimi sunar.

Zoom Phone Yönetimi

AudioCodes One Voice Operations Center (OVOC) ses ağı yönetim sistemi, iletişim sorunlarını ortaya çıkar çıkmaz çözmek için Zoom Phone ses kalitesini izler.