Eski Büyükdere Cd. No:61, 34415 Kâğıthane
0212 319 9700
info@bircom.com

Grandstream

Gandstream firması 2002 yılından bugüne SIPtümleşik haberleşme ürün ve çözümleri üretmektedir. Ödüllü çözümleri ile küçükve orta ölçekli işletmelere ayrıca daha büyük işletmelere güvenilir inovatif veyüksek kaliteli çözümler sunmaktadır.

Grandstream Networks çözümleri bir yandaniletişim maliyetlerini  düşürürken,güvenliği ve verimliliği artırmayı hedeflerler Açık SIP standardı ile çalışanürünler, pazarda yer alan bir çok lider marka ile birlikte çalışabilirlik ve uyumluluğun yanısıra, rakipsizözellik seti, esneklik ve fiyat rekabeti de sağlamaktadır.

Merkezi ABD’nin Boston şehrinde olanGrandstream Networks’in yine ABD de Dallas, Los Angeles, şehirleri ile Valencia(Venezuela), Casablanca (Fas), Shenzen ve Hangzhou (Çin Halk Cum); Madrid(İspanya) ve Selangor (Malezya) da ofisleri bulunmaktadır.

Şirket Yapısı
Dünya çapında 500 çalışana sahip olan GrandstreamNetworks, 2002 yılından bugüne her yıl iki haneli büyüme oranlarınıgerçekleştirmektedir.

Misyonu
Dünyanın her yerindeki işletmeleri veçalışanlarına yüksek kaliteli, güvenilir, yenilikçi tümleşik haberleşmeçözümleri sunarak verimlilik artışı ve yüksek güvenlik sağlamak.

Rekabet Avantajları
SIP tümleşik haberleşme ürünlerinden oluşangeniş ürün portföyü

Grandstream Networks markalı ürünlerikullanarak tüm iletişim altrapısınn oluşturulabilmesi

Grandstream Networks’in alanında rakipsizuzmanlık, kalite ve güvenlirliği ile dünyanın öne gelen ilk SIP çözüm üreticilerinden birisi olması

Açık kaynak, sıfır konfigürasyon ihtiyaçlıkolay hizmete alınabilir ürünler (Open-source,zero-configuration plug-and-play technology for easy deployment – Zeroconfiguration kısaca şu demek ürünü kıutudan çıkardığınızda IP ağı & IPsntrale bağlantısı için ayarları elle yapmaya gerek yok, tüm yapılandırmaayarlarını önceden harırlanmış bir sunucu / santralden kendisi otomatik olarakçeker, ve kullanıma hazır hale gelir )

Pazarda yer alan 3 taraf SIP ürün ve hizmetlerinçok büyük bir kısmı ile birlikte çalışabilirlik.

En son teknoloji ürünü ses ve videoalgoritmaları ile kristal berraklığında ses ve görüntülü iletişim.