Zoom’un Favori Özellikleriyle Toplantılarınız Hem Keyifli Hem Verimli

Zoom’un Favori Özellikleriyle Toplantılarınız Hem Keyifli Hem Verimli

Zoom platformu, dünyanın her yerinden insanların birlikte daha etkin ve verimli çalışmasına yardımcı olan çeşitli özelliklere sahiptir.

Zoom Meetings Özellikleri Nelerdir?

Başkalarıyla anlamlı bağlantılar kurmak, düşüncelerinizi gerçekleştirmek ve iş gününüzü keyifli ve kolay geçirmek için tercih edilen özelliklerdir.

İşte iş toplantılarını keyifli hale getiren, iletişiminizi kolaylaştıran ve geliştiren, vazgeçilmez Zoom özelliklerinden birkaçı:

Zoom’un kurumsal çözümleri nelerdir?

Hepsi bir arada iletişim ve işbirliği teklifimiz, Zoom Takım Sohbeti, Telefon, Beyaz Tahta, Toplantılar ve daha fazlasını içerir. Bu temel çözümlerle, aşağıdakiler gibi Zoomie’nin favori özelliklerine erişebileceksiniz:

Gürültü Engelleme Özelliği

– Gezdirdiğiniz köpeğinizin havlamaya ne zaman başlayacağını veya çocukların çalışma alanınızda ne zaman oynamaya karar vereceğini kontrol edemeyiz, ancak herhangi bir ortamda dikkat dağıtıcı arka plan gürültülerini filtreleyerek ekip arkadaşlarınızın sizi net bir şekilde duyabilmesi için gürültü önleme teknolojisini kullanabiliriz.

Görünümünüze Küçük İyileştirmeler Yapın

– Hepimizin bir antrenmandan hemen sonra veya sabah kahvemizi içmeden hemen önce bir toplantıya katılması gerekmiştir, bu yüzden Touch Up My Appearance’ı seviyoruz! Resim ekranınıza daha yumuşak bir odak sağlar ve dijital görünümünüzü gerçek zamanlı olarak geliştirir.

Mobil ve Masaüstü Arasında Geçiş Yapma

– Köpeği gezdirirken, öğle yemeği için sırada beklerken veya bir çocuğu okuldan alırken bir toplantıya katılın, mobil cihazınıza bir Zoom Toplantısı aktararak işinizi gittiğiniz yere götürün.

Zoom Ekip Sohbetinde Uygun/Meşgul/Toplantıda Durumu

– Bir kişinin uygun, meşgul ve hatta bir toplantıda olup olmadığını bilmenizi sağlayan İletişim Durumu göstergesiyle, o kilit paydaşın mesajınızı yanıtlamak için etrafta olup olmadığını merak etmeyi bırakın. Meşgullerse, müsait olduklarında sizi otomatik olarak uyarmak için Müsait Olduğunda Bana Haber Ver özelliğini kullanın.

Kişisel Bir Not Ekleyin

– Bazen iletişim kurmanın en iyi yolu tek kelime etmemek bile olabilir! İş arkadaşlarınıza gün boyunca ofis dışında olacağınızı, bir etkinliğe katılacağınızı bildirin, hatta iletişim bilgilerinizin altında görünen kişisel bir notla kendiniz hakkında yararlı bilgiler sağlayın.

İş Gününüzü Keyifli Hale Getirmek ve Kolaylaştırmak için Daha Fazla Zoom Özelliği

Pekala, sadece beş özelliği seçemedik, çünkü Zoom platformunda birlikte daha iyi çalışmamıza yardımcı olan çok fazla özellik var!

Zoom Takım Sohbeti

Yanıt Vermemi Hatırlat

– Ortalama bir iş günü sizi binlerce yöne çekebilir

– Hatırlatıcılar, aldığınız mesajlara yanıt vermek için hatırlatıcılar ayarlamanıza izin vererek yolunuza devam etmenize yardımcı olur.

Zoom Phone

Sesli Mesaj Deşifresi

– Sesli mesajlarınızın hızlı bir şekilde tarayabileceğiniz metin dökümünü alın ve aynı zamanda işitme güçlüğü çeken çalışanlar için erişilebilirliği artırır.

Zoom Toplantıları

Kişisel Görüntüyü Gizle

– Dijital benliğinize bakmaya ara verin ve kişisel video akışınızı ekranınızdan kaldıran kendi kendine görünümü gizle özelliğiyle yorgunlukla karşılaşmaktan kaçının.

Zoom’un Beyaz Tahtası

Zoom Team Chat’te Paylaşın

– Team Chat’teki sohbetlerde, kanallarda ve gruplarda bir Beyaz Tahtayı anında paylaşın.

Zoom Pro ile hepsi bir arada pakete sahip olun.

Ekip iletişiminizi basitleştirmek mi istiyorsunuz? Zoom indirme bağlantısına tıkladıktan sonra Bircom ile iletişime geçerek Zoom’un hepsi bir arada lisans türü altında nasıl sezgisel ve modern bir kullanıcı deneyimi sağladığını keşfedin.

Önceki
Sonraki