Yeastar Çalışma Alanı Çözümleri

Yeastar Çalışma Alanı Çözümleri

Yeastar Workplace Nedir?

Bulut tabanlı platformlar, dijital cihazlar ve birbiriyle iletişim kuran akıllı sensörler ile Yeastar Workplace, modern ofis ve akıllı toplantı odalarını, masaları ve ziyaretçi yönetimini kapsayan etkileşimli bir iş yeri planlama çözümüdür.

Yeastar Workplace’i kapsamlı bir çözüm olarak kurmanın ilk adımı olarak, işletmelerin toplantı odası rezervasyonunun koşuşturmacasından uzaklaşmasına yardımcı olmak için toplantı odası rezervasyon sistemini etkinleştirmektir. Toplantı odaları, iş ortamında önemini korumaya devam edecektir, değişen şey sadece, uzak çalışanları eskisinden daha iyi nasıl destekledikleridir.

Çalışan verimliliği birçok faktörle ilgilidir.

Günümüzün yeni hibrit çalışma normunda, ofisin sunduğu benzersiz avantajlardan biri, yüz yüze etkileşimi artırarak çalışanları video konferans yorgunluğundan kurtarmaktır. Bu nedenle, verimliliği artıran daha dinamik ve işbirlikçi bir çalışma ortamı yaratmaya daha fazla önem veren, artan sayıda işletme var.

İşyeri planlaması, alan yönetimi ve hatta iç ortam, çalışanların üretkenliğine katkıda bulunur. İşyeri dönüşümümüze hizmet etmek için gerekli verileri nasıl yakalarız? Cevap, IoT ve akıllı sensör teknolojisidir.

Günümüzde ekiplerin birbiriyle iletişimi önemli hale geldi, fiziksel dünyanın çeşitli amaçlara hizmet etmesi için dijital formata çevrilmesi gerekiyordu. İş yeri senaryolarına gelince, aslında ortaya çıkarılmayı ve etkinleştirilmeyi bekleyen bir sürü veri var. Tam da bu noktada akıllı teknolojiler devreye girmelidir.

Akıllı ofis, çalışanları çalışma ortamlarına bağlamak için birkaç akıllı cihazdan oluşan, teknoloji açısından optimize edilmiş bir alandır. Akıllı işyeri teknolojisi, çalışanların işlerini, verimliliği ve refahı artırmak için çeşitli şekillerde yapmalarına yardımcı olur. Ayrıca işyeri sahipleri, daha güçlü kararlar vermek için gerçek zamanlı verilere ulaşabilirler. Akıllı ofisler, yerden veya zamandan bağımsız, bağlantılı, güvenli bir çalışma ortamıdır. Şirketler, operasyonel verimliliği artırmak ve kurumsal hedeflere ulaşmak için teknolojiyi, çalışanları ve iş süreçlerini uyumlu hale getirmek için bu dijital dönüşümü kullanmalıdırlar.

Yeastar akıllı oda çözümleriyle sizi toplantı rezervasyonu yapma zahmetinden kurtarır bunun yanı sıra takviminizle entegre çalışarak işinizi kolaylaştırır. Üretkenliğinizden ödün vermeden, ekip arkadaşlarınızla yüz yüze konuşarak toplantılarınızı yapabilirsiniz. Room display sayesinde toplantıları takip edebilir, AI sensor sayesinde de toplantıdaki kişi sayısını raporlayabilirsiniz.

Önceki
Sonraki