EPOS Zoomtopianın Silver Sponsoru

EPOS Zoomtopianın Silver Sponsoru

2019’dan bu yana EPOS, Zoom ile uyumlu kulaklık ve hoparlör portföyü geliştirmiş, 2021’de ADAPT 130 USB-C II, ADAPT 160 USB II, ADAPT 231 ve ADAPT 260 ürünleriyle Zoom Personal Workspace sertifikasıyla heyecan verici bir dönüm noktası yaşamıştır.

Sanal işbirliği için en önemli platformlardan biri olan Zoom ile yapılan işbirliği, müşterilere EPOS’un üstün ses çözümleriyle birlikte yüksek kaliteli ve video öncelikli bir UC platformu sunmaktadır.

EPOS, ticari projelerin yürütülmesiyle birlikte Zoom ile iş birliğini bir üst seviyeye taşırken, yüksek kaliteli ses çözümleri ve Zoom toplantıları ile sorunsuz entegrasyon sunmaya da devam etmektedir. Zorluklar karşısında dahi işletmeleri büyütmeyi hedefleyen her iki marka da müşterilerine en kaliteli hizmeti sunma çabasındadır.

Konuyla ilgili Global Ürün Yönetimi Başkan Yardımcısı Theis Mørk şu yorumu yaptı: “Zoomtopia’nın 2021 teması olan ‘The Imaginarium’, değişimi kucaklayan, hibrit işgücünü mümkün kılan ve iş zorluklarıyla büyüyen, başarılı 3 yıllık iş birliğini yansıtıyor. Zoom uyumlu EPOS kulaklık ve hoparlörlerinin sertifikasyonu ile bu uzun vadeli ortaklığı geliştirmeye ve müşterilerimiz için tam entegre ses çözümleri sunmaya olan bağlılığımızı gösteriyoruz.”

Önceki
Sonraki