EPOS ve Audiocodes İş Birliği

EPOS ve Audiocodes İş Birliği

Sezgisel Entegrasyon (kullanıcı dostu); zaman tasarrufu sağlaması nedeni ile günümüzde birçok iş birliğinde yer almaktadır. Sezgisel iletişimin ve kusursuz iş birliğinin başarı için gerekli olduğu bir dünyada, EPOS sürekli olarak diğer teknoloji öncüleriyle güçlü ortaklıklar yaparak üretkenliği artırmak için çalışmaktadır.

EPOS ve AudioCodes arasındaki ortaklık, IT yöneticilerin EPOS cihazlarını doğrudan AudioCodes One Voice Operations Center (OVOC) aracılığıyla idare etmesine olanak sağlar. Entegrasyon, yazılım ve konfigürasyonların uzaktan yayılımını ve EPOS cihazına alışma sürecini takip etmek için veri detaylarını içerir.

EPOS Manager, bilgi işlem departmanlarındaki yöneticilerin bulundukları kurumdaki EPOS kulaklıkları ve hoparlörleri için gerekli ayarları herhangi bir yerden yönetmelerini, güncellemelerini ve yapılandırmalarını sağlayan güçlü bir yazılımdır.

AudioCodes One Voice Operations Center (OVOC), VoIP sistemleri için merkezi bir ses ağı yönetimi ve ses ağı tasarımı uygulamalarını bütünleştirir. OVOC, UC ekosistemleri için gelişmiş analitikleri aracılığıyla cihaz yönetimini izlemeyi kolaylaştırır.

EPOS ve Audiocodes İş Birliği Temel Faydalar & Özellikleri

1-Güncelleme ve konfigürasyon yönetimi, kullanıcıların EPOS cihazlarının en güncel özelliklerinden faydalanabilmesi için yazılım güncellemelerinin uzaktan erişilebilir hale gelmesini sağlar.

2-Veri detayları, daha iyi cihaz yönetimi ve UC’nin eşleşmesi için hem gösterge paneli hem de raporlardan eyleme dönüştürülebilen yönetici paneli sayesinde tüm aktif ve pasif durumdaki EPOS ADAPT, IMPACT kulaklıklar ve EXPAND hoparlörlerine erişim sağlar.

Önceki
Sonraki