Eski Büyükdere Cd. No:61, 34415 Kâğıthane
0212 319 9700
info@bircom.com

EPOS

EPOS, ses ve işitme teknolojileri konusunda dünya lideri olan Demant Group bünyesinde kurumsal ses çözümlerinin yanı sıra, oyun ve havacılık alanında kulaklık üretimi yapan Danimarka merkezli bir şirkettir.

Ürettiği ses çözümlerinde öncü ses teknolojisine dayanarak, ses deneyimlerini mükemmelleştirmeyi, yenilikçi tasarım ve performans sunarak insan potansiyelini açığa çıkarmayı hedefler.

Global pazarda 30 ülkede faaliyet gösteren Demant Group 14 bin çalışanı ile yıllık 14 milyar Danimarka Kronu ciro üretmektedir.

Yenilikçi ses geliştirme teknolojileri ile EPOS, mükemmel işitmenize ve duymanıza olanak tanıyarak, işte performansınızı çok daha kolay hale getirir. Müşterilerle konuşmak, farklı saat dilimlerinde çalışmak veya karar verilmesi gerektiğinde onları dinlemek, verimli bir şekilde iletişim ve iş birlikteliği yapmak, kusursuz ses deneyimi sunan ekipmanlarla ilgilidir. EPOS kimsenin ya da hiçbir şeyin yanlış anlaşılmaması gereken bu durumlar için kesintisiz ses deneyimi sağlayan araçlar sunar.

EPOS Adapt Serisi

adapt-line
Kesintisiz İletişim

EPOS Impact Serisi

epos-impact-line
İşimiz Değerli

EPOS Expand Serisi

epos-expand-line
Her Yerde Toplantı Özgürlüğü