Eski Büyükdere Cd. No:61, 34415 Kâğıthane
0212 319 9700
info@bircom.com
epos-logo

Firma Profili

EPOS, ses ve işitme teknolojileri konusunda dünya lideri olan Demant Group bünyesinde kurumsal ses çözümlerinin yanı sıra, oyun ve havacılık alanında kulaklık üretimi yapan Danimarka merkezli bir şirkettir. Ürettiği ses çözümlerinde öncü ses teknolojisine dayanarak, ses deneyimlerini mükemmelleştirmeyi, yenilikçi tasarım ve performans sunarak insan potansiyelini açığa çıkarmayı hedefler. Global pazarda 30 ülkede faaliyet gösteren Demant Group 14 bin çalışanı ile yıllık 14 milyar Danimarka Kronu ciro üretmektedir.

 

Yenilikçi ses geliştirme teknolojileri ile EPOS, mükemmel işitmenize ve duymanıza olanak tanıyarak, işte performansınızı çok daha kolay hale getirir. Müşterilerle konuşmak, farklı saat dilimlerinde çalışmak veya karar verilmesi gerektiğinde onları dinlemek, verimli bir şekilde iletişim ve iş birlikteliği yapmak, kusursuz ses deneyimi sunan ekipmanlarla ilgilidir. EPOS kimsenin ya da hiçbir şeyin yanlış anlaşılmaması gereken bu durumlar için kesintisiz ses deneyimi sağlayan araçlar sunar.

EPOS ADAPT Serisi

Kesintisiz İletişim

ADAPT serisinin çok yönlü kullanım özelliği sayesinde esnek çalışabilir, sorunsuz bağlanacağınız cihazlarla kusursuz iletişim sağlayabilirsiniz. Mikrofonları sayesinde istenmeyen gürültüleri ortadan kaldırırken sesi de doğallaştırır. ANC (Aktif Gürültü Engelleme) özelliğiyle konsantrasyonunuzun dağılmasını engeller. Ergonomik ve çağdaş tasarımıyla hem işte hem de hareket halindeyken kullanabilirsiniz.

EPOS IMPACT Serisi

İşimiz Değerli

Mikrofonları sayesinde gürültüleri filtrelerken konuşmaya da netlik katar. Berraklaştırdığı sesle diyalogların keyfini çıkartın. Her kullanıcı tercihine göre tasarlanmış, yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Sağladığı uzun süreli konforun yanında EPOS IMPACT ile hem kablolu hem kablosuz ses çözümlerini keşfedebilir, sağladığı teknoloji ile çağrıları kolayca yönlendirebilirsiniz.

EPOS EXPAND Serisi

Her Yerde Toplantı Özgürlüğü

Üstün işçiliği ve modern İskandinav tasarımıyla dikkat çeken EPOS EXPAND serisi, sesinizi doğal olarak aktarır ve UC ile kesintisiz bağlantı imkanı sunar. EPOS EXPAND serisi ile, her yerde, her an toplantıya hazırsınız. Expand serisi, hareket halindeyken veya bir toplantı odası ortamında, Bluetooth veya USB- C esnek bağlantı opsiyonları ile çözüm sunar.

EPOS Microsoft Teams Çözümleri

Birinci sınıf ses çözümlerinin lider sağlayıcısı olan EPOS, size en iyi iletişim ve işbirliği deneyimini sağlamak için tümleşik iletişim ve işbirliğinde küresel lider olan Microsoft ile uzun vadeli ortaklık kurmuştur.

 

EPOS ve Microsoft Teams uyumu sayesinde çağrılarınızı hızlıca başlatabilir, sonlandırabilir, beklemeye alabilir ve ses düzeyini bulunduğunuz ortama göre ayarlayabilirsiniz. Microsoft Teams kullananlar için ideal ürün portföyümüzü tanımak ve ürün çeşitliliğini deneyimlemek için EPOS Microsoft Teams çözümlerini keşfedin.

EPOS Zoom Çözümleri

Zoom’un üstün toplantı özellikleri, EPOS’un ürün çeşitliliği ve ses kalitesi ile iş verimliliğinizi ister ofisten ister evden yüksek performansla sürdürebilirsiniz.

 

İş görüşmelerinizi, herhangi bir cihazda başlatmayı, katılmayı ve işbirliği yapmayı kolaylaştıran toplantı özellikleriyle EPOS ve Zoom’un üstün ses ve video uyumunu deneyimleyin. Zoom kullananlar için ideal ürün portföyümüzü tanımak ve ürün çeşitliliğini deneyimlemek için EPOS Zoom çözümlerini keşfedin.

EPOS Cisco Çözümleri

EPOS, Cisco için tercih edilen çözüm ortağıdır ve sertifikalı ürünlerimiz Cisco uyumlu olarak işaretlenmiştir. Güçlü ortaklığımız nedeniyle, Cisco IP telefonlarınızdan ve UC yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan çok çeşitli birinci sınıf kulaklıklar sunabiliriz.

 

Cisco kullananlar için ideal ürün portföyümüzü tanımak ve ürün çeşitliliğini deneyimlemek için EPOS Cisco çözümlerini keşfedin.

EPOS Çağrı Merkezi Kulaklık Çözümleri

EPOS iletişim merkezi kulaklıkları, istenmeyen gürültüyü filtreleyen, konuşmayı netleştiren ve kurulan iletişim bağını güçlendiren yenilikleriyle mükemmel bir ses ve müşteri deneyimi sunmak üzere tasarlanmıştır.

 

Ergonomik yapısı ve şık İskandinav tasarımıyla tüm gün kullanıma uygun kulaklıklarımız ile uzun süren görüşmelerde bile konforunuzdan ödün vermeden çalışabilirsiniz. Çağrı merkezi kulaklıklarında üst düzey teknoloji hizmetinden yararlanmak için EPOS Çağrı Merkezi Kulaklıkları çözümlerini keşfedin.

EPOS Ürünleri