Yüksek Kaliteli Ses ve Rahatlık EPOS ADAPT 260 ile Bir Arada

Yüksek Kaliteli Ses ve Rahatlık EPOS ADAPT 260 ile Bir Arada

ADAPT 260 ile Dünya Standartlarında Konforlu Bir İşitme Deneyimi

Yenilikçi ses geliştirme teknolojileri ile EPOS kulaklıklar, net duymanıza olanak tanıyarak, iş hayatınızdaki performansınızı çok daha kolay hale getirir. Müşterilerle konuşmak, farklı saat dilimlerinde çalışmak veya karar verilmesi gerektiğinde onları dinlemek, verimli bir şekilde iletişim ve iş birlikteliği yapmak, kusursuz ses deneyimi sunan ekipmanlarla ilgilidir. EPOS kimsenin ya da hiçbir şeyin yanlış anlaşılmaması gereken bu durumlar için kesintisiz ses deneyimi sağlayan araçlar sunar. EPOS ofis kulaklıkları günlük hayatta da multimedya kulaklığı olarak kullanılabilir.

EPOS kulaklıkları sayesinde konuşmalarınız net ve kesintisiz gerçekleşir. Bulunduğu pazarın en nitelikli oyuncularından EPOS’ un giriş seviyesi, ofis ve hibrit ürünleri de hala günümüzün vazgeçilmez kulaklıklarındandır. Markanın kendi geliştirdiği EPOS Voice Clarity sayesinde kusursuz ses deneyimi yaşatır. Kablolu seriler dışında ADAPT 260, EPOS bluetooth serileri arasında yer alır. Epos Adapt serisinde ve gürültü engelleyici özelliği bulunan ADAPT 260 oldukça rahat bir kulaklıktır.

Şık ve zamansız İskandinav tarzını yansıtır. EPOS ADAPT 260 bluetooth kulaklık hibrit çalışanlar için oldukça ideal. Hafif ve suni deri kulak yastıklarıyla size gün boyu konfor sağlar. Taç ayarı, kulak yastıklarından yapılır. Kulak yastıkları suni deri olduğu için silinmesi de oldukça kolaydır. Ofiste tek taraflı kulaklık kullanmak istemiyorsanız ki böyle bir model de mevuttur. (EPOS ADAPT 230). EPOS ADAPT 260 ı taktınız ama bir açıdan da çevreyle iletişiminizin kopmasını istemiyorsunuz, kulak yastıklarının yana ve içe katlanması sayesinde hemen tek kulak yastığını dışarı çevirebilir ve tek kulağınızla çevreyle iletişiminizi sağlayabilirsiniz. EPOS ADAPT 260 hibrit kulaklık plastik bir yapıya sahip ama ayrıca elastik bir kaplaması var ki bu da kullanım sırasında rahat etmenizi sağlar. Tacın tam tepesinde hafif bir bombe var ve bu da yine başınızın rahat etmesini sağlar.

epos-adapt-260
Mikrofonu gizlenebilir, bu sayede her yerde kullanabilirsiniz. Dışarıda rahatlıkla müzik dinleyebileceğiniz gibi gürültü filtreleme özelliği sayesinde toplantı yapabilir ya da telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. EPOS ActiveGard teknolojisi sayesinde kulağı akustik şoklardan korur. Kulaklıklarda USB-C seçeneği de mevcuttur. Çantasından çıkan dongle ile PC’ye bluetooth ile de tablet ya da cep telefonlarına bağlantı sağlar. Beraberinde gelen şarj kablosuyla ADAPT 260 şarj edilebilir ve sonrasında da 27 saat kesintisiz kullanım imkanı sunar size.

EPOS ADAPT 260 bluetooth kulaklık Microsoft Teams sertifikalıdır ve üzerindeki mor tuştan toplantılara katılabilir ya da ayrılabilirsiniz.

EPOS ADAPT 260 her tümleşik iletişim platformuyla uyumludur, toplantılarınızı ister Skype’tan ister Microsoft Teams’ten isterseniz Zoom’dan yapın kesinti olmaz.

EPOS markasının bluetooth kulaklık serisinden ADAPT 260 hibrit çalışanlar ya da kablosuz özgürlük isteyenler için uygun fiyatlı bir kulaklıktır.

Önceki
Sonraki