Eski Büyükdere Cd. No:61, 34415 Kâğıthane
0212 319 9700
info@bircom.com

Kusursuz Microsoft Team’s Toplantı Deneyimi

Yealink MVC serisi video çözümleri, çeşitli boyutlardaki toplantı odalarında sürükleyici Microsoft Teams toplantıları için tasarlanmıştır; bu, dahili ve harici kullanıcılarla sorunsuz ve akıllı bir şekilde buluşmak, bağlantı kurmak ve işbirliği yapmak için ihtiyacınız olan her şeyi içeren bir paket video çözümüdür. MVC serisi, Yealink ses cihazları ve UVC serisi kameraları sayesinde üstün ses ve video kalitesi sunar. Yealink HD ses ve Gürültü Koruması teknolojisine sahip odada herkesin sesi net bir şekilde duyulabilir. Buna ek olarak, eksiksiz çözüm kullanıcılara belirli oda düzenlerine uyum sağlayan esnek bir dağıtım sağlayarak kuruluşlara yerel ve kolay bir Microsoft Teams Rooms toplantı deneyimi sunar.

Toplantıları Başlatma ve Yönetme Kolaylığı

Sekiz inçlik dokunmatik kontrol ekranı, tanıdığınız Microsoft Teams arayüzüne sahip birden fazla yönetim aracına sahiptir ve kullanıcılara kolay bir toplantı yönetme deneyimi ve daha düşük öğrenme maliyetleri sağlar. MVC800 ve MVC500 için, uyarlanmış eklenti yazılımı, kullanıcıların kameranın PTZ'sini (kaydırma, eğme, yakınlaştırma) doğrudan dokunmatik ekrandan kontrol etmesini sağlar. MVC300 olsa da, kullanıcı kamera otomatik çerçeveleme özelliğine sahip olduğundan kamera PTZ uzaktan kumandası yapmaktan bile kurtulabilir. Ayrıca konsol, insan hareketi algılandığında otomatik olarak etkinleştirmek için yerleşik bir Hareket Sensörü içerir, kullanıcılar tek bir dokunuşla bir toplantı başlatabilir.

Premium Ses ve Video Konferans Deneyimi

MVC500 ve MVC800 ses cihazları, HD ses kalitesi, Yealink gürültüye dayanıklı teknoloji ve geniş ses alma aralığı sayesinde kullanıcılara harika bir ses deneyimi sunar, kablosuz mikrofonlar kablosuz bir iletişim deneyimi bile sağlar. Ek olarak, MVC300'deki CP900 hoparlörü, üstün bir çift yönlü deneyim için HD ses ve altı mikrofona sahiptir, kullanıcıların duyulması ve toplantıya dahil edilmesi kolaydır. Orta ve büyük toplantı odaları için, MVC500 ve MVC800'de geniş bir görüş alanı sunan optik PTZ kameralar bulunur ve ayarlanabilir PTZ özelliği canlı yüz yüze toplantılara olanak tanır. Odak ve küçük odalar için ideal olan MVC300, UVC30 kamerası PTZ kontrolünden bağımsız olarak kullanıcıların toplantıyla daha fazla ilgilenebileceği otomatik çerçeveyi destekler.

Anında İçerik Paylaşımı için Birden Fazla Seçenek

Sistem, katılımcıların içeriği 1080P / 30FPS çözünürlükte görmesini sağlar. Hem HDMI hem de Mini-DP girişine sahip bir içerik paylaşım birimi olan Yealink MShare, kullanıcıların dizüstü bilgisayardan içerik sunmalarını sağlar. Yealink kablosuz sunum bölmesi WPP20'yi kullanarak, kullanıcılar daha fazla esneklik için kablosuz sunum yapabilirler. İçeriği tek bir tıklamayla paylaşmak için WPP20'yi takın.

Her Oda Düzeni için Birden Fazla Kurulum Özelliği

Yealink mini-PC kutusu masaya yerleştirilebilir, duvara sabitlenebilir veya dağınık olmayan bir toplantı masası için TV arkasına yerleştirilebilir. Paket, her bileşenin kablolarını yönetmek için bir kablo kutusu muhafazası içerir. Her kablonun 45N'den fazla kuvvet koruması vardır ve kablo güvenliğini sağlar.

Yealink Cihaz Yönetim Platformu ile Cihazları Kolayca Yönetin

Yealink Cihaz Yönetim Platformu / Bulut Hizmeti desteği sayesinde, bu platformdaki tüm Yealink ses ve video cihazları çevre birimlerini uzaktan yönetebilir, izleyebilir, yapılandırabilir, güncelleyebilir ve teşhis edebilirsiniz.