Video Webinarlar

Zoom’un güvenilir ve ölçeklenebilir web semineri çözümüyle erişimizi genişletin

Eksiksiz, Kullanımı Kolay ve Çevrimiçi Webinarlar

Zoom Konferans Odası Bağlayıcısı, Zoom Toplantılarına doğrudan Polycom, Cisco veya Lifesize ekipmanı gibi mevcut (SIP veya H.323) konferans odası sistemlerinden katılmanıza olanak tanır.

Hikayenizi paylaşın

100’e kadar etkileşimli video katılımcısıyla çevrimiçi etkinlikler düzenleyin. Planlar 100 ila 10.000 salt görüntülenebilir katılımcı arasındadır.

Kolay kurulum ve kayıt

E-postalarınızı ve kayıt formlarınızı özelleştirin ve markalayın. CRM sistemleriniz için esnek kayıt yönetimi ve çoklu entegrasyon seçenekleri mevcuttur.

Güvenle sunum yapın

Sunucular için basit ve sezgisel, Kontrolleri – masaüstlerinden, dizüstü bilgisayarlardan, mobil cihazlardan ve konferans odalarından katılımcılar için interaktif özellikleri bulunmaktadır.

“Zoom, insanları, ekipleri ve kuruluşları birbirine bağlamak için çok değerli olduğunu kanıtladı. Web semineri hizmeti, bilgilerimizi hızlı ve kolay bir şekilde geniş kitlelere ulaştırmamızı sağlıyor. “

Jonathan Greenstein

Her Yerde İzleyicilerle Bağlantı Kurun ve Onlarla Etkileşime Geçin

Eğitim

Çalışan ve Müşteri İlk Katılımı, Ürün Demoları, Geliştirme

Pazarlama

Ürün Duyuruları, Büyük Sanal Etkinlikler, Düşünce Liderliği

Kurumsal İletişim

Tüm Personel, Belediye Binaları

Her Yerde İzleyicilerle Bağlantı Kurun ve Onlarla Etkileşime Geçin

Eğitim

Çalışan ve Müşteri İlk Katılımı, Ürün Demoları, Geliştirme

Column with icon

Ürün Duyuruları, Büyük Sanal Etkinlikler, Düşünce Liderliği

Column with icon

Tüm Personel, Belediye Binaları

HD video ve ses

100'e kadar canlı video panelisti izleyicilerle etkileşime girebilir ve sanal arka planlar kullanabilir. 50.000'e kadar katılımcıyla etkileşim kurun.

İsteğe bağlı görüntüleme

Kayıt ve otomatik oluşturulan transkriptlerle isteğe bağlı veya yinelenen webinarları ile etkinizi genişletin.

Raporlama ve analiz

Takip için kayıt sahipleri, katılımcılar, anketler, katılımcı katılımı ve Soru-Cevap hakkında raporlar alın.

Canlı yayın

Facebook Live, YouTube Live ve özel hizmet entegrasyonlarımızla etkinliklerinizi sosyal kanallarda yayınlayın.

Tam özellikli ana bilgisayar kontrolleri

Panelistlerin sesini kapatın / açın ve katılımcıyı paneliste yükselterek onlara gelişmiş etkileşim için ses ve video özelliklerine erişim izni verin.

Etkinlik yardımı

Ekibimizin yardımıyla planlama, prova ve canlı destek dahil olmak üzere büyük ölçekli etkinliklere ev sahipliği yapın. Online Etkinlik Danışmanlık Hizmetleri

Hedef Kitlenizi Dahil Edin

Zoom’un video kalitesi ve güvenilirliği, herkesin sorunsuz bir deneyime sahip olduğu anlamına gelir. Benzersiz multimedya ve interaktif özellikleri, daha iyi etkileşim sağlar.

  • Sohbet: Katılımcılar ve panelistler için özel ve grup panelist sohbeti ayarlarını belirleyin.
  • Soru-Cevap ve anket: Katılımcıların canlı veya yazılı yanıtlarla sorular sorduğu, Soru-Cevap iletişim kutusunda izleyici girdilerini yönetin ve paylaşın.
  • Katılımcının elini kaldırması: Sanal el kaldırmaya izin vererek katılımcının katılımını artırın.
  • Katılımcıları Panelistlere Tanıtın: Panelistler izleyicilerle iletişim kurabilir, Soru-Cevap bölümünde yanıt verebilir ve videolarını ve masaüstlerini paylaşabilir.

Pazarlama Otomasyonunuzu Kolaylaştırın

Zoom Video Webinarlarının önde gelen CRM, video platformları ve Marketo, Eloqua, Pardot, Salesforce, Kaltura ve Panopto gibi pazarlama otomasyon sistemleriyle entegre ederek hedef kitlenizle kalıcı ilişkiler geliştirin.

Webinarlardan Gelir Sağlayın

Zoom Video Web Seminerleri, PayPal, Eventbrite ve CVent ile entegrasyonlarımız aracılığıyla web seminerlerinizden gelir sağlama seçeneği sunar.

Markanızı Öne ve Merkeze Koyun

Katılımcı temas noktalarında görünürlüğü en üst düzeye çıkarmak için e-postalarınızı ve kayıt formlarınızı özelleştirin ve markalayın.Katılımcılarınızın deneyimlerini yönetme hakkında daha fazla bilgi edinin.Zoom’un dijital etkinlik en iyi uygulamaları.

Genişletilmiş Ses

Webinarlarınıza entegre küresel ücretsiz telefon görüşmeleri ekleyin. Premium ücretsiz ses için bir veya daha fazla ülke (120’den fazla ülke mevcuttur) seçebilirsiniz.

Diğer Hizmetler Bölümü İçin Yazı Oluşturacağım