Video Konferans Çözümleri

Her Toplantı Alanına Uygun Çözümler


Video Konferans Nedir?

Video konferans, iki veya daha fazla kişinin canlı görsel-işitsel görüşmeye katıldığı bir tür çevrimiçi toplantıdır. Güçlü bir internet bağlantısı ile katılımcılar dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar gerçek zamanlı olarak birbirlerini görebilir, duyabilir ve konuşabilirler. İş dünyasında insanlar genellikle bir kuruluş içinde ve dışında iletişim kurmak ve işbirliği yapmak için video konferansı kullanır. Deneyimden en iyi şekilde yararlanmak için gerekli donanım ve yazılımı kurmanız yeterlidir.

Video konferansın sadece büyük şirketler tarafından kullanılan bir lüks olarak düşünüldüğü bir dönem vardı. Karmaşık ekipmanı dağıtacak ve teknik uzmanlar tutacak kaynakları olmayan daha küçük işletmeler, diğer iletişim biçimlerini (sesli konferans gibi) kullandılar. Ancak günümüzde video konferans, daha erişilebilir, uygun fiyatlı ve hatta tamamen ücretsiz bir sistem haline geldi. Bu genellikle IP Üzerinden Ses veya VoIP’nin devam eden gelişimi sayesindedir. Bu günlerde, bu güçlü iletişim ve işbirliği aracını kelimenin tam anlamıyla cebinizde taşıyabilirsiniz. Zoom ve Microsoft Teams Uyumlu Video Konferans Çözümlerimiz ile yüz yüze toplantı deneyimini, hızlı ve mobil bir dünyada zamandan ve paradan tasarruf ederek deneyimleyebilirsiniz.

Zoom Uyumlu Video Konferans

Zoom için optimize edilmiş ve onaylanmış yeni nesil oda çözümleri portföyümüz, iş süreçlerini hızlıca yönetebilmek için insanları bir araya getirmeyi kolaylaştırıyor. Telefon görüşmelerinizde, video konferans görüşmelerinizde veya içerik paylaşmanız gereken durumlarda herkesin Zoom ile bir araya gelmesine, iş süreçlerini kolayca yürütmesine ve her an bağlantıda kalmasına yardımcı olmak için buradayız.

Microsoft Teams Uyumlu Video Konferans

Microsoft Teams Rooms cihazları, kişisel USB çevre birimi çözümleri ve eski cihazlar için görüntülü çalışma çözümlerini Bircom bünyesinde geniş ve uyumlu ürün portföyümüz sayesinde Microsoft Teams video işbirliği çözümlerimiz ile çeşitli ihtiyaçlarınıza benzersiz seçenekler sunuyoruz.

Her Toplantı Odasına Uygun Video Konferans Çözümleri

Küçük Toplantı Odaları için Video Konferans Çözümleri

Küçük toplantı odalarının asıl amacı, bir görev veya proje üzerinde çalışan daha küçük ekipler için hızlı bir şekilde organize olmayı kolaylaştırmaktır. Hızlı ekip toplantıları için kullanılan ses ve video özellikleri ile geliştirilmiş maksimum 6 kişinin katılabildiği toplantı odalarıdır.Hem plansız bir şekilde aniden oluşan projeler hemde planlanmamış toplantılar için kurtarıcı olan toplantı grupları, ekiplerin daha büyük bir odaya ihtiyacı kalmadan iş geliştirmelerine olanak tanır. Toplantı odası çözümlerimiz ile toplantılarınızı her alanda güçlendirin.

Orta Ölçekli Toplantı Odaları için Video Konferans Çözümleri

Orta ölçekli bir toplantı odasında video konferans toplantılarında verim alabilmek için, katılımcıların, masanın diğer ucunda oturan birinin sesini net bir şekilde duyabilmesi için tasarlanan bir hoparlöre ihtiyacı olacaktır. Orta büyüklükteki toplantı odaları en fazla 12-15 katılımcı içindir.Günümüz hibrit çalışma koşullarını kolaylaştırmak için kurumsal düzeyde toplantı odası çözümlerini son teknoloji video konferans ürünlerimiz ve çözümlerimizle değerlendirebilirsiniz.

Büyük Toplantı Odaları için Video Konferans Çözümleri

Büyük toplantı odaları, departman toplantıları, yönetim kurulu toplantıları ve benzerleri için tasarlanmıştır. Büyük ölçekte toplantı odaları için video konferans ekipmanı, genellikle tam özellikli konferans çözümlerini etkinleştiren araçlar gerektirir. Büyük toplantı odaları 15+ katılımcı için uygundur.Kusursuz video konferans toplantı deneyimini sunan toplantı odası çözümleriyle iş birliğinizi güçlendirin.