Yeni Sennheiser Ambeo Soundbar Plus etkileyici sesi ile etrafınızı saracak

75 yıllık tarihi ile ses teknolojilerinin öncüsü olan Sennheiser, ses tutkunları ve müzik severlere hitap eden ürün gamını yepyeni modeller ile genişletti. Dolby Atmos gibi teknolojiler ile sinema deneyimde fark yaratan AMBEO Soundbar serisi, AMBEO Soundbar Plus ve AMBEO Subwoofer ile evleri için en iyi sesi arayan kullanıcılara yeni bir seçenek sunuyor. Dünyanın ilk 7.1.4 kanalda yayın yapabilen kompakt soundbar’ı olmanın verdiği avantaj ile AMBEO Plus, ev sineması deneyimini, yerleştirildiği her köşede, gerçek hayata bir adım daha yaklaştırıyor.

Yeni AMBEO Soundbar Plus ve AMBEO Subwoofer ile genişletilen Sennheiser AMBEO Soundbar serisi, sınıfının en iyi sürükleyici sesini evlerine taşımak isteyen kullanıcılar için yeni bir fırsat.

Dünyanın ilk 7.1.4. kanalda yayın yapabilen soundbar’ı AMBEO Soundbar Plus, ödüllü AMBEO Soundbar Max'tan daha kompakt bir gövdeyle kullanıcıları, sinema deneyiminin merkezine yerleştiriyor. AMBEO Soundbar Plus, AMBEO Subwoofer ile birlikte çalıştığında nefes kesen bir sinematik deneyimi garanti ederek evinizde bir küçük sinema salonu oluşturuyor. Sennheiser AMBEO Soundbar Ürün Müdürü Maximillian Voigt, "AMBEO Soundbar Plus ve AMBEO Subwoofer, eleştirmenler tarafından dünyanın en iyi soundbar'ı olarak gösterilen ödüllü AMBEO Soundbar Max'in başarısı üzerine inşa edilmiştir. Derin, sürükleyici ses ve daha kompakt gövde sayesinde, yeni AMBEO Soundbar Plus'ımız, odyofil kalitesinde ses ile ev sineması deneyimi isteyenler için tercih edilebilecek az sayıda üründen biri" diyor.

Evde sinema deneyiminin keyfini çıkarın

Ürün portföyünde daha kompakt ve yeni bir soundbar’a yer açan Sennheiser, AMBEO Soundbar Plus’ı sunuyor. Ses teknolojileri alanında gerçekleştirdikleri araştırma faaliyetleri ile bu alanda dünya lideri kabul edilen Fraunhofer enstitüleri ile geliştirilen üç  boyutlu ses teknolojisi, AMBEO Soundbar Max’te olduğu gibi AMBEO Soundbar Plus’a da başarıyla uygulandı. AMBEO’ların otomatik kalibrasyon yeteneği, bulunduğu odanın akustik özelliklerini algılayarak, güçlü işlemcileri ile analiz ettiği akustik veriler ışığında dinleyicinin yatay eksende etrafına yedi sanal hoparlör ve dört ek tavan hoparlörü daha yerleştiriyor. Bu özellik, AMBEO Soundbar Plus'ı, sesi odanın herhangi bir köşesinden yansıtan gerçek üstü bir hoparlör yapıyor. Kullanıcılar, ekstra kabloların veya stereo hoparlör kabinlerin karmaşası olmadan, evlerinde bir sinema salonunun derinliğini, efektleri ve çevresel objeleri etkileyici bir şekilde konumlandırma yeteneğini ve yüksek çözünürlüğü deneyimleyebiliyor. AMBEO Soundbar Plus ayrıca Smart Control mobil uygulaması sayesinde ekolayzır ayarları ve daha fazla özelleştirme seçeneği için kişiselleştirilebilir hazır ayarlar sunuyor.  Etrafınızı saran bu etkileyici ve sürükleyici üç boyutlu ses, dijital tarafta Dolby ATMOS, DTS: X, 360 Reality Audio ve MPEG-H Audio teknolojileri desteği ile sağlanıyor.  Kullanıcılar, stereo ve 5.1 içerikleri bile nefes kesici 3D ses deneyimine yükseltebiliyor ve böylece sanatçı o an odanın içindeymiş gibi bir his yaratılıyor.

 

Sennheiser AMBEO Sounbar Plus, AMBEO|OS işletim sistemini kullanıyor. Bu, AMBEO Soundbar Plus’ın birden çok müzik yayın servisine erişmesini, Apple AirPlay 2 desteklemesini, Spotify Connect, Tidal Connect ve Chromecast dahil edilmiş, Google Asistan ile uyumlu cihazlarla entegre çalışmasını sağlıyor. Dahası, Alexa destekleyen cihazlar ve Apple Siri ile de sorunsuz etkileşim oluşuyor.

Tüylerinizi diken diken etmek adına tasarlanmış, derin ve güçlü baslar sunan yeni AMBEO Subwoofer ise AMBEO sanallaştırma teknolojisi tarafından destekleniyor ve 350W güç üretiyor. D sınıfı amplifikatör ile eşleştirilen, 20 cm çapa sahip üst düzey tescilli bas hoparlörü ile güçlü bir şekilde gürleyen Subwoofer, etkileyici bas deneyimini garanti ediyor. Sıkı, derin ve hızlı baslar üretmek üzere tasarlanmış kapalı kasa, 27Hz'ye kadar inebilen frekans cevabı ile odyofil sınıfı bas üretiyor. Multi-sub teknolojisi, kullanıcıların bas performansını ölçeklendirmek ve optimum ses elde etmek için dört adete kadar subwoofer bağlanmasına olanak tanırken, kablosuz bağlantı özelliği ile herhangi bir kabloya ihtiyaç duymadan düzenli ve minimalist bir oda kurulumunu mümkün hale getiriyor. AMBEO Subwoofer’ın gelişmiş otomatik kalibrasyon özelliği ve dahili uzak alan mikrofonu, cihazın odanızın akustik yapısını hassas bir şekilde ölçmesine ve benzersiz bir ses deneyimi için her ortama uyum sağlamasına olanak tanırken, Smart Control mobil uygulaması, bir subwoofer’dan en iyi şekilde yararlanılması adına tüm seçenekleri sorunsuz bir kullanıcı deneyimi ile evinize getiriyor. Kullanıcılar artık sadece tek tuş ile evde sinema deneyiminin keyfini çıkarabilir…

 

Önceki
Sonraki