Sevgililer Gününde Aşkı Duymak İsteyenlere Bang & Olufsen’den Özel Tasarımlar

Sevgililer gününde aşkı sadece hissetmeyi değil duymayı da arzu eden müzik tutkunları için Bang & Olufsen, eşsiz tasarım ve güçlü sesi bir araya getiriyor.

 

Uzun yıllardır tasarımı ve son teknolojiyi bir arada tutan Bang & Olufsen bu sevgililer gününde de sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz tasarımlar ile eşsiz bir hediye alternatifi sunuyor. Sıradanlıktan uzak hem estetik hem de birinci sınıf performans sunan bu tasarımlar her şeyin en iyisini hak eden sevgililerinize mükemmel bir hediye haline geliyor.


Sevgilisinin zamanını keyifle geçirmesini isteyenler için en iyi teknolojiyi sunan Bang & Olufsen tasarımları ile sevgiliniz için zamanını keyifle geçirmesini sağlayacak seçenekler sunuyor. Sevgilinizin en sevdiği müziği en iyi deneyimi yaşayarak rahatlıkla dinlemesini sağlayan hoparlör ve kulaklıklar sevgiliye verilecek en iyi teknolojik hediyelerin en başında geliyor.


Bang & Olufsen; aşkın sesini hediye etmek isteyenleri ayrıca aktif hoparlörlerinde bulunan stereo pairing/ multiroom özelliği ile tanıştırıyor.  Bu özellik ile eşsiz müzik deneyimini sevdikleriniz ile evinizin farklı odalarında aynı anda yaşamanızı sağlıyor. 


Klasikleşmiş hediyelerden uzak sevdiklerinizin duyularına hitap edebileceğiniz Bang & Olufsen tasarımları ile tanışmak ve markanın Sevgililer Günü’ne özel kampanyalarıyla ilgili detaylı bilgi almak için, Bang & Olufsen Akasya ve Bang & Olufsen Kanyon mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Önceki
Sonraki