EPOS hareket halindeki ofis profesyonelleri için ADAPT 560 kulaklığı sunuyor

115 yıllık yenilik ve ses deneyimi üzerine inşa edilen Demant Grup’un bir parçası olan EPOS, modern işgücünün ihtiyaçlarını Red Dot 2020 Tasarım Ödülü sahibi ADAPT 560 kulaklık ile karşılıyor. Markanın ADAPT ürün serisinin özelliklerini temel alan ADAPT 560, tarzdan ya da kristal berraklığındaki sesten ödün vermeden, farklı cihazlarda ve farklı mekanlarda çalışıp iş birliği yapmak isteyen hareketli profesyonellerden esinlendi.

EPOS, ADAPT serisinin yeni ürünü, ADAPT 560 II Bluetooth® kulaklığını ses tutkunlarıyla buluşturdu. Yoğun ve modern profesyonellerin yaşamlarına sorunsuz bir şekilde entegre olmak üzere tasarlanan ADAPT 560, kullanıcıların ofis içinde ve dışında çalışırken potansiyellerini ortaya çıkarıyor. ADAPT 560'ın benzersiz tasarımı olağanüstü ses kalitesi ve konfor sunarken, kullanıcıların ortama adapte olmalarını sağlıyor.  

ADAPT 560 ile sesinizi istediğiniz gibi kullanın

Taşınabilir kablosuz bir tasarıma sahip olan ADAPT 560, kullanıcıların ihtiyaçlarına ve o anki işlevlerine anında adapte olmalarına olanak tanıyan yeni ve gizli katlanabilir bir "boom kol" özelliğine sahip. ADAPT 560, boom koluna yerleştirilen iki gelişmiş mikrofonla, özellikle sesli konuşmalarda kalitenin kristal berraklığında olması için tasarlandı. Evde, havalimanında veya yoğun bir ofiste, kullanıcıların ihtiyaç duydukları sesi tam olarak kontrol etmelerini sağlayan ADAPT 560, profesyonellerin çevrelerine rağmen odaklanmaları ve üretken kalmaları adına geliştirilmiş üst düzey bir kulaklık.  

Aktif Gürültü Engelleme (ANC) ile ADAPT 560, gelişmiş dört mikrofonlu dizilim sayesinde arka plan gürültüsü parazitini azaltıyor. ADAPT 560, UC optimizasyonu ve eşzamanlı olarak iki Bluetooth® cihazını eşleştirerek kullanıcıların cihazlar arasında kolayca geçiş yapmasına olanak tanıyan çok noktalı bağlantı ile ses performansını daha da iyileştiriyor. Kullanıcılar, kulaklıkta bulunan Microsoft Teams tuşu ile toplantıları yönlendirebiliyor. Aktivasyon, kulaklıktaki özel bir düğme aracılığıyla anında uygulamayı başlatarak daha da kolay hale getiriyor.

Her zaman çok yönlü iletişim

Kullanıcılar ADAPT 560 ile bluetooth üzerinden cihazlar arasında zahmetsizce geçiş yapabiliyor ve aynı anda çok noktalı bağlantının keyfini çıkarıyor. Paket içerisinde bulunan BTD 800 USB dongle ile bilgisayara bağlantı yapılabiliyor.

Çevrenizle bağlantıda kalın

ADAPT 560’ın EPOS Voice™ teknolojisi, kulaklık  çıkarılmadan etkileşim kurulabilmesini sağlıyor. 46 saate kadar pil ömrüne sahip olan ADAPT 560, uzun pil ömrüyle nerede ve ne şekilde çalışılırsa çalışılsın güvenilir performans sunuyor. Taşınabilir taşıma çantasıyla kolayca saklanabilen ADAPT 560’ın  kompakt taşıma çantası, USB dongle ve USB-C kablosu içeriyor.

EPOS ADAPT 560 ile aktif ol, daha fazlasını elde et

Gürültüyü azaltan EPOS ADAPT 560, açık ofislerde veya hareket halinde çalışan profesyonellerin konsantrasyonunun bozulmasını engelleyerek üretkenliği artırıyor. Kullanıcılar mükemmel konuşma anlaşılırlığı için gizli bom kolu ile daha net çağrılar yapabiliyor ve gürültülü ortamlarda odaklanmak için ANC özelliğinden yararlanabiliyor. Mükemmel konuşma netliği, yüksek verimli iş görüşmelerine olanak tanırken Red Dot 2020 Tasarım Ödülü sahibi ADAPT 560'ın katlanabilen bom kolu mikrofon kullanmadığı zamanlarda kafa bandına katlanarak gizlenebiliyor.  

Önceki
Sonraki