Bang & Olufsen, F1 Pilotu Fernando Alonso İş Birliğiyle Sınırlı Sayıdaki Beosound Explore'ı Sunuyor

Bang & Olufsen, marka elçisi ve iki kez F1 Dünya Şampiyonu Fernando Alonso ile iş birliği içinde Beosound Explore taşınabilir hoparlörün sınırlı sayıda bir versiyonunu piyasaya sürdüğünü duyurdu.

 

Bu özel seri Beosound Explore, lacivert alüminyum kaplama, açık mavi kumaş iç yüzey ve lacivert karabiner ile gelmektedir. Hoparlörün mavi tonları, çarpıcı neon kırmızı kumaş askı detayı ile kontrast oluşturur. Ayrıca, hoparlör Fernando Alonso'nun imzası ile, hoparlörün üst kenarına lazerle kazınmış olarak ve kişisel bir hissiyat için hoparlörün askısının pimine lazerle kazınmış üretim numarası ile sunulmaktadır.


Bang & Olufsen Ürün Pazarlama Başkan Yardımcısı Michael Henriksson, "Fernando ile üçüncü kez çalışıyor olmaktan ve ödüllü ürünlerimizden bir diğerini müşterilerimize özel sınırlı bir baskı ile sunuyor olmaktan memnuniyet duyuyoruz." dedi ve ekledi, "Alonso 2003'te Malezya'da ilk kez Formula 1 podyumuna çıktığından bu yana 20 yıl geçti, kariyerini takip ettik ve müzik ve performans konusundaki ortak tutkusu onu ve Bang & Olufsen'i mükemmel bir birliktelik haline getiriyor."


Mükemmeliyeti Desteklemek

Alonso, son zamanlarda 100. podyumunu kutlayan ve bu tarihi kilometreyi Formula 1 tarihinde sadece altı sürücünün başardığı bir isim. İki kez F1 Dünya Şampiyonu, iki kez Le Mans 24 Saat Şampiyonu ve 24 Saat Daytona Şampiyonu olarak, Alonso'nun sürekli gelişme, sporunda uzun ömürlülük ve zengin tarihi, Bang & Olufsen'in mükemmeliyeti destekleme mirasını paylaşıyor.
Beosound Explore'ın sınırlı sayıdaki bir versiyonunun duyurusundan önce, Bang & Olufsen ve Fernando Alonso'nun ilişkisi son yıllarda gelişti. Marka elçisi olarak, Bang & Olufsen Alonso'nun pist dışı ve pist üzerindeki başarılarını destekledi ve kutladı.
"Her zaman müziği, maksimum performans ve yarışa zihinsel olarak hazırlanırken eşlik etmesi için kullanıyorum. Müzik, arabaya binmeden önce zihinsel durumumu dengelerken, önümdeki zorluk için adrenalin oluşturuyor. Bu iş birliği üzerinde Bang & Olufsen ile çalışmak benim için gurur verici bir an oldu." diyor Alonso.
 

Macera İçin Üretilmiştir

Beosound Explore, daha iyi bir çizilme direnci için Type 2 anodize alüminyum özelliğine sahip ilk hoparlör olarak öne çıkıyor. Bu, onu açık hava aktiviteleri için mükemmel bir hoparlör yapıyor. Bang & Olufsen'in en hafif hoparlörü olan Beosound Explore, IP67 sertifikasına sahip olup, 1 metre derinliğinde suya 30 dakika boyunca dayanabilir. 27 saate kadar çalma süresi ile taşınabilir ses arkadaşı, tüm bir gün boyunca açık hava aktivitelerinde müziği kesintisiz çalmaya devam ederken, ses kalitesinden ödün vermez.

Önceki
Sonraki