Balenciaga ve Bang & Olufsen’den Tasarım Harikası Hoparlör Çantalar

Balenciaga ve Bang& Olufsen markalarının güçlerini birleştirmesiyle ortaya çıkan “The Speaker Bag” tasarımı üst düzey teknoloji ile bir araya getiriyor.

Bang & Olufsen, moda ikonu Balenciaga ile Couture koleksiyonu için bir araya geldi. Balenciaga’nın modern ve zamansız tarzı Bang & Olufsen’nın tasarım ve son teknoloji eşsiz ürünleri ile bir araya gelerek, çanta şeklinde bir hoparlör olarak ortaya çıktı: The Speaker Bag


The Speaker Bag, tasarım sever ve müziği en dinamik haliyle dinlemek isteyenler için kablosuz bir dinleme ve taşıma deneyimi yaşatabilmek için Bluetooth özelliğiyle tasarlandı. 18 saatlik pil ömrü bulunan bu hoparlör, her iki markanın da zanaata gösterdiği ilgi ve özeni yansıtıyor. Balenciaga çantalarından ilham alınarak yapılan bu hoparlörün ızgarası ön tarafta, kontrol düğmeleri ise üst kısmında yer alıyor. Bu özel aksesuarın her bir parçası Bang & Olufsen'nın yenilikçi ve uzman tarzı ile bütünleşiyor.

Aksesuar olarak da kullanılabilmesi hedeflenerek hoparlörün arka tarafında Balenciaga’nın İtalyan kuzu derisinden elle sarılarak üretilmiş bir saklama bölmesi bulunuyor. Bu bölme telefon, cüzdan ve anahtar gibi el altında bulunması istenilebilecek küçük eşyaların içine rahatlıkla sığabileceği şekilde tasarlanmış. Bu eşsiz hoparlör çantalar çok sınırlı sayıda üretilip, sadece seçkin Balenciaga butiklerinde ve Paris'teki Couture şovlarında satışa sunuluyor.

Sonraki