Yıldızlarıntercihi Astell&Kern SP1000 müzikçalar Türkiye’de satışta

Astell&Kern, Hollywood yıldızlarından dünyanın en saygın müzisyenlerine kadar pek çok ünlü simanın tercih ettiği high-end müzik çalar ile bir ilke imza atıyor. 8 çekirdekli işlemciye sahip ilk müzik çalar olan A&ultima SP1000, türünün tek örneği olarak biliniyor. Yüksek çıkış gücü, üst düzey ses kalitesi, üstün kullanım kolaylığı, hızlı şarj ve büyük ekran gibi özellikleriyle öne çıkan cihaz, ışığı farklı açılardan yansıtan tasarımıyla da göz dolduruyor. A&ultima SP1000,ses kalitesinden ödün vermeyenler için kusursuz bir performans sağlıyor.

Astell&Kern, yeni high-endportatif müzik çalar ile sektörde ve ürün yelpazesinde bir ilke imza atıyor.Türünün tek örneği olan A&ultima SP1000, 8 çekirdekli işlemciye sahip ilk müzik çalar olmasıyla dikkat çekiyor. Hollywood yıldızlarından dünyanın en saygın müzisyenlerine kadar ünlü simalar bu cihazı tercih ediyor. En son özelliklerle donatılmış SP1000, her zaman en iyisini arayanlar için artık Türkiye’den de satın alınabiliyor.

Maksimum düzeyde ses kalitesi

8 çekirdek işlemcili A&ultimaSP1000, önceki modellere kıyasla daha yüksek çıkış gücü (3.9Vrms) sağlıyor.Sektörün önde gelen mikroçip üreticilerinden Asahi Kasei’nin amiral gemisi olan çift AKM AK4497EQ DAC çipi, 32bit/384kHz çözünürlükteki müzikleri dönüşüme gerek kalmadan oynatıyor. Sağ ve sol kanallar için atanmış ayrı DAC çipleri,daha geniş sahne ve daha iyi stereo ayrımı da sağlıyor. Her DAC çipi, zengin ve berrak ses reprodüksiyonu oluşturarak dinleyicilerin sesten en iyi şekilde keyif alabilmelerine olanak tanıyor.

Geleneksel ses söz konusu olduğunda,çıkış gücü arttıkça ses daha fazla gürültü ve bozulmaya maruz kalıyor.Astell&Kern’in A&ultima SP1000’de kullandığı gelişmiş ses dizaynı vesinyal yönetim teknolojileri, daha fazla güç ve daha az gürültü sağlıyor.

Üstün kullanım kolaylığı

A&ultima SP1000, ana ekrandan müzik oynatmayı sağlayan yeni kullanıcı ara yüzü ile kullanıcılarına müzik odaklı bir tecrübe yaşatıyor. Daha hızlı açılma süresi, gecikmesiz işlem yerine getirme kabiliyetleri ve yeni hissel kullanımı kolaylaştıran ara yüzüyle en üst düzey müzik çalar deneyimi sağlıyor. Ses yüksekliği ayarı, ekran açma-kapama ve cihaz açma-kapama gibi özellikleriyle kullanım kolaylığını en üst düzeye taşıyor.

Işığı farklı açılardan yansıtan tasarım

SP1000’in profesyoneller tarafından rötuşlanmış doğal kıymetli taşlara benzetilen tasarımında egzotik metaller kullanılıyor. Taç şeklinde tasarlanmış ses kontrol tekerleği, ışığı farklı açılardan yansıtıyor. Paslanmaz çelik kasaya sahip olan cihaz, darbelere karşı dayanıklı bir yapı oluşturuyor.

A&ultima SP1000, mükemmel ses kalitesinin yanı sıra Astell&Kern cihazlardaki en büyük HD5 720p dokunmatik ekranıyla göz dolduruyor. 5 inçlik ekran büyüklüğünü maksimize eden çerçevesiz ekran tasarımı dikkat çekiyor. Daha büyük ve daha parlak ekranda şarkı ve sanatçı bilgileri daha kolay okunabiliyor.

Hızlı şarjve dosya aktarımı

Yeni nesil USB Type-C, 10Gbps’a kadar dosya aktarımı ve aynı kablodan aynı anda hem dosya aktarımı yapmayı hem deşarj etmeyi destekliyor. USB 3.0 protokolü diğer Astell&Kern müzik çalarlara kıyasla iki kat daha hızlı dosya aktarımı sağlıyor. Hızlı şarj(9V/1.67A) ile şarj etmek sadece iki saati alırken, 12 saate kadar aralıksız müzik oynatabilmek mümkün oluyor.

A&ultima SP1000 müzik çalar, Türkiye’de 18.660,00TL’den satışa sunuluyor. Astell&Kern’in Türkiye distribütörlüğünü Bircom üstleniyor.Kasım – 2017 – Bülten