Yealink, uçtan uca video konferans çözümlerine daha fazla esneklik getirmek için yeni bir video konferans çözümü olan VC200’ü sunuyor

Önde gelen küresel birleşik iletişim terminal çözüm sağlayıcısı olan Yealink, bugün itibari ile yeni VC200 küçük oda tipi video konferans çözümünü piyasaya sürmekten memnuniyet duyuyor. Bu yeni ürünün lansmanı, Yealink’in sunduğu video konferans sistemlerini tamamlamak için attığı bir başka adım. Yealink VC200 ile başka bir ölçeklenebilir ve çoklu video konferans çözümü sağlıyor. Çeşitli iş taleplerine sahip müşteriler, bu çözüm ile video konferansın esnekliğini ve yeteneklerini yaşayabilecekler.

Yealink VC200, hem KOBİ hem de dev şirketler için tasarlanmıştır. Yealink, VC200 ile birlikte, VC500 ve VC800’ü de sunarak, küçük odalardan büyük odalara kadar, her boyuttaki ortamlar için ölçeklenebilir çözümlere ihtiyaç duyan işletmeleri tamamlamayı amaçlıyor.Yealink VC200; kodek, kamera, mikrofon ve braketi birleştirerek hepsi bir arada tasarımı ile 6 mm’den 50 mm kalınlığa kadar olan televizyonlara da kolayca uyum sağlayabilir. VC200’de kurulum iş yükü etkileyici bir şekilde azaltılmıştır. Gerçek bir tak/çalıştır cihazdır. Minimum çaba ile bir dakikada kurulum sağlayabilirsiniz.

Yealink VC200, sizlere üstün düzeyde ölçeklenebilirliği ile 1080P full HD video konferans ve H.265 / HEVC Codec desteği ile birlikte ihtiyacınızın ötesinde bir deneyim sunuyor.Ultra HD 4K kamera, süper geniş 103 ° yatay görüş alanına sahip, 4x dijital zoom ve e-PTZ’yi destekliyor ve bir masadaki 6 kişiyi görüntünün içine alabiliyor. En gelişmiş Beamforming teknolojisi ile VC200’ün 6 yerleşik mikrofon dizisi, sesleri otomatik olarak tanımlayıp karşılaştırarak daha net bir ses elde etmek için yönlendirilmiş ses alımını destekliyor.

Kablosuz bir uygulama ile tasarlanan VC200, ağır bir video yükünün üstesinden gelmek için daha fazla kapasiteye ihtiyaç duyan işletmeler için idealdir. Ek olarak, VC200’ü Bluetooth veya WiFi üzerinden kolayca bağlayabilir ve tek tıklamayla kablosuz içerik paylaşımı da yapabilirsiniz.

Kurulum zorlukları veya dağınık kablolar olmadan, VC200, zaman ve çabadan büyük ölçüde tasarruf sağlayarak kullanıcısına en yüksek kalitede video konferans deneyimi sunuyor.

Haziran – 2018 – Bülten