Karasal Hattın Alternatifi Teltonika Denizde de Yanınızda
Teltonika Rut950 4.5G, Cup’ışalım mı etkinliğindeydi

 

28-30 Temmuz tarihlerinde D-Marin Turgutreis’de Volvo Cars Türkiye sponsorluğunda düzenlenen Cup’ışalım mı etkinliğinde Teltonika Rut950 4G, denizcilerin beğenisine sunuldu. 2 gün süren etkinlikteki yarışmanın birincisine Teltonika Rut950 hediye edildi.

Etkinliğin katılımcılarından Eastmarin standında yer alan Teltonika RUT950 4.5G Ağ Geçidi, 4,5G internet bağlantısı ve Wi-Fi özelliğiyle motoryat ve yelkenli teknelerin yolcularına denizde güvenli ve hızlı internet bağlantısı sağlayabiliyor.

Avrupalı üretici Teltonika tarafından pazarasunulan ve Türkiye’de Bircom güvencesiyle satılan çift SIM kartlı Wi-Fi modemRut950, açık alanlarda kesintisiz internet imkanı sunuyor. Teltonika Rut950,özellikle tekne ve yatlarda hem internete özgürce bağlanmak hem de güvenlik kontrolünü elinde tutmak isteyenlerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Çiftoperatör destekli Rut950 modemler, hem Türkiye’deki hem de yurtdışındaki operatörlerle yedekli çalıştırılabiliyor.

Yüksek kaliteli bir modemden beklenen tüm özelliklere sahip olan Rut950, açık alanlarda TV, tablet ve tüm mobil aygıtlarüzerinden 100 metreye kadar kesintisiz internetin keyfini yaşatıyor. BöyleceApple TV ve Smart TV konforu da en üst noktaya taşınıyor. Aylık internet planı haftalık olarak bölünerek ay sonunda internetin kesilmesi önlenebiliyor. Rut950, tekne ve yatlar haricinde toplu taşıma araçlarında, otomobillerde ve bina dışında internet erişimi gerektiren her yerde büyük kolaylık sağlıyor.

En yakın operatörün kapsama alanına girildiğinde doğru operatör üzerinden internete ulaşılmasını sağlayan Rut950,yurtdışı internet kullanımını doğru yönlendirip kullanıcıları gereksiz ekroaming maliyetlerinden kurtarıyor. Teknede kullanımı düşünülerek tasarlanmış 12/24V DC akım destekleyen güç girişi sayesinde ilave elektrik prizine ihtiyaç olmadan tekne ve yatların aküsü üzerinden beslenebilen Rut950, ek kablolama maliyetlerinin de önüne geçiyor.Eylül – 2017 –