Sennheiser’dan Üç Yeni Kulaklık

Teknoloji tutkunlarının merakla beklediği IFA 2017 Fuarı, 31 Ağustos’ta Berlin’de gerçekleştirildi. Fuarda en yeni teknolojiler katılımcıların beğenisine sunuldu. Sennheiser, 72 yıllık deneyiminin ürünlerini IFA 2017 Fuarı’ndaki standında kullanıcılarla buluşturdu. Fuarda, mobil yaşamda kablosuz özgürlük vadeden CX 7.00BT ve Momentum Free’nin yanı sıra kablolu IE 80 S High-End kulaklık da tanıtıldı. Üstün özellikli bu kulaklıklar, katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. Önümüzdeki günlerde Türkiye’de satışa girecek olan bu kulaklıklar, mobil yaşamdaki alışkanlıkları baştan değiştirecek özellikleriyle dikkat çekiyor.

Mobil yaşamın vazgeçilmezi CX 7.00 BT

CX 7.00BT kulak içi kablosuz kulaklık, şık tasarımı ve sağlam yapısıyla fark yaratıyor. Boyun arkasından gelen deri kaplama bandı ile oldukça ergonomik bir kullanım sağlıyor. Mobil yaşamın zorluklarını ortadan kaldıran kulaklık, akıllı telefonlarla kesintisiz bir uyum içerisinde çalışıyor. CX 7.00BT, sesin her ayrıntısının duyulmasını sağlarken telefon görüşmelerini de kontrol altına alıyor. Ses komutları ile de çalışabilen ve gelen aramalar esnasında uyarıcı niteliğinde titreşim özelliği de olan kulaklık, tek seferlik şarj ile 9 saat boyunca kullanılabiliyor.
CX 3.00 kulaklıklarda öne çıkan akustik özelliklere sahip olan CX 7.00BT, berrak bass sesi sunuyor. Bluetooth 4.1’e ve apt-X™ teknolojisine sahip olan kulaklık, en yüksek kalitede kablosuz ses iletimi gerçekleştiriyor. Kablolu kulaklık ve CD kalitesinde ses iletimi sağlayan CX 7.00BT, aynı zamanda NFC sistemi ile kolay bağlanabilmeyi de mümkün kılıyor.

Momentum Free ile hareket özgürlüğünü yaşayın

Momentum serisinin en yeni üyesi Momentum Free, hareket halindeyken müzik dinleyebilme özgürlüğünü yaşatıyor. CX 7.00BT kulaklıklardan farklı olarak Momentum Free’de Bluetooth 4.2 ve Qualcomm® apt-X™ teknolojisinin yanı sıra AAC codec desteği de yer alıyor. Ergonomik tasarımı, 6 saatlik pil ömrü, lüks deri çantası ile mobil yaşamı kolaylaştırıyor. Kullanılmadığı zamanlarda boyna takılabilen yapısı sayesinde her ortamda kolayca taşınabiliyor.
Yüksek kaliteli hoparlör sistemi, güçlü bass ve ayrıntılı vokal ile etkileyici bir ses sahnesi oluşturuyor. Oyun oynarken veya video izlerken sesin her ayrıntısını duyabilmek için mükemmel bir ses senkronizasyonu sağlıyor. Telefon görüşmelerini ve müziği kontrol edebilme imkânı tanıyan Momentum Free, aynı anda 2 farklı cihazla bağlantı ve 3 yönlü arama desteği sayesinde mobil yaşamın zorluklarını ortadan kaldırıyor.

Üst düzey ses kalitesi ve görsel estetik IE 80 S’de

IE 80’in devam modeli olan IE 80 S High-End kulaklık, şekillendirilmiş gövde yapısı ve zarif görünümüyle dikkat çekiyor. Önceki seride yer alan gürültü engelleme özelliği de geliştirilen IE 80 S High-End kulaklık, mükemmel bir ses deneyimi sunuyor. 26dB seviyesinde çevre gürültüsünü engelliyor ve müziğe rahatça odaklanabilmeyi sağlıyor.

Dinamik sürücüler ve neodimiyum magnetleri ile dengeli, net ve temiz bir ses sunuyor. Üst düzey ses kalitesiyle görsel estetiğin birleştiği bu kulaklık, High-End seviyesinde kalite arayanların beklentilerini karşılıyor. IE 80 S High-End kulaklık, S/M/L boyutlarındaki birinci sınıf Comply™ sünger başlıklar sayesinde maksimum düzeyde konfor sağlıyor. Sağlam kasa yapısı ve değiştirilebilir kablo ile gerçek anlamda bir özgürlük vadediyor.

Eylül – 2017 – Bülten