Geçtiğimiz Mayıs ayında Bircom İş Ortakları buluşmasında lansmanı yapılan Bircom’un yeni B2B platformu kazananbayi.com, kullanıcıların erişimine açıldı.

Bircom’un satış kanalına sunduğu tüm ürünlerin online olarak satın alınabilmesini sağlayan kazananbayi.com kullanıcılarına zamandan kazandırarak günümüzün rekabetçi koşullarında önemli bir avantaj sağlıyor.

Bircom İş Ortakları herhangi bir ürünün teknik özellikleri,kendisine özel alım koşulları, stok durumu gibi bilgileri ister masaüstü ister mobil tüm platformlardan saniyeler içinde bulabiliyor. Sipariş ve sevkiyat yönetimi adımları ise oldukça kısaltılarak neredeyse tek tıkla yapılabilir duruma getirilmiş.

Tüm ürünlerin istenildiğinde teknik özelliklerinden yola çıkılarak filtreleme yolu ile seçilebildiği kazananbayi.com platformunda önümüzdeki dönemde ürünlerin yanı sıra sunulan hizmetlere de erişim sağlanacak.

Bircom’un yazılım ekibi kazananbayi.com platformu’nun Bircom’un ERP ve CRM sistemleri ile tam entegre olduğunu belirtirken, çalışmalarının bununla sınırlı olmadığını ve geliştirmelerin hızla devam ettiğini belirtiyor.Haziran – 2017 –