Eski Büyükdere Cd. No:61, 34415 Kâğıthane
0212 319 9700
info@bircom.com

Bircom şirket kültürü net, yalın, eğitimli ve esnek olmak üzerine kurulmuştur. İşinin arkasında durup, sorumluluk alarak, kendini sürekli yenileyerek, çözümcül yöntemlerle çalışır. İşini tutkuyla yapar ve bunu hissettirir. Ürün ve hizmeti bir arada sunarak verimli bir deneyim sunar. Tüm bu kavramlarla, işini doğru yaparken merkezindeki idealine sahiplenir. Bu ideal, insanların ihtiyaçlarını maksimum değerlerle karşılarken onlara keyif katarak deneyimlenmesi olarak belirlenmiştir. Müşterilerinin ihtiyaçlarına ve isteklerine en iyi teknoloji deneyimi ile kavuşmasını amaçlar.

İşe Alım ve Yerleştirme;

Bircom, birlikte çalışacağı ekip arkadaşlarının seçme ve yerleştirme sürecinde, pozisyonun gerektirdiği eğitim, bilgi, tecrübe ve yetkinliklerin yanı sıra, genç, dinamik, yaratıcı ve manifestomuza uyum sağlayabilecek olmalarına özen gösterir.

İşe Alım İç Süreç;

Bircom, çalışma arkadaşlarına ilgi ve yetkinlikleri dahilinde açılan pozisyonlara yatay/dikey geçiş yapabilmelerinin önünü açık tutarak bilgi ve birikimlerini farklı departmanlarda kullanabilir kılar. Böylece çalışanlarının yeni alanlarda deneyim kazanmalarını ve kariyer esnekliği sağlar.

Deneme Süresi;

Bircom’a katılan yeni ekip arkadaşlarının 2 aylık bir deneme süresi vardır. Bu sürenin bitimine 1 hafta kala ilgili yönetici, yeni çalışanı mesleki ve kişisel yetkinlikleri üzerinden değerlendirir.

Eğitim;

Bircom, çalışanlarının mesleki ve kişisel gelişimini önemser. Faaliyet gösterdiği sektörün, sürekli bilgi güncellenmesi isteyen, dünyadaki trendleri ve gelişmelerin takip edilmesi gereken yapıda olması nedeniyle düzenli eğitimler şirket gelişim anlayışının önemli bir bölümüdür. Aynı zamanda eğitim programlarının, çalışanların görevlerini yaparken karşılaştıkları sorunları en aza indirgemek, mesleki bilgi ve becerilerini artırmalarına katkı sağlamak ve yetkinliklerini kuvvetlendirmek için gerekli olduğuna inanır.

Performans Yönetimi;

Bircom, çalışanlarının güçlü ve gelişime açık yönlerini belirlemek, bu doğrultuda eğitim ve kariyer planlamalarına ışık tutmak için hedef-yetkinlik bazlı 6 aylık periyotlarda 180°lik bir performans değerlendirme sistemi uygular.

Ücretlendirme ve Prim;

Bircom, çalışanlarının başarı göstergeleri ile yetenek ve deneyimlerine uygun ücretlendirmeyi sağlayan, adil-rekabetçi ücret ve yan hak yönetim stratejisi uygular.

Yemek;

Bircom, Genel Müdürlük çalışanları için anlaşmalı catering hizmeti alırken, satış alanı çalışanlarına aylık yemek kartı kullanımı sunar.

Ulaşım;

Bircom, çalışanlarına İETT’nin aylık belirlemiş olduğu tutar üzerinden yol ücreti ödemesi yapar.

Sosyal Sorumluluk;

Bircom, tüm çalışanlarıyla sosyal sorumluluk projelerini önemser ve gereken desteği bütünsel olarak verir.

Bircom Kadın İstihdamı;

Kuruluş amaçlarından biri olan eşitlik ilkesiyle kadın istihdamı konusunda duyarlı yaklaşımını, hem personel alımlarında güçlü bir strateji olarak hem de üniversitelerin bu konudaki gelişim programlarını destekler.

İş başvurusunda bulunmak için ik@bircom.com adresine güncel özgeçmişinizi ve ilgilendiğiniz ilanın referans kodunu içeren bir e-posta gönderebilirsiniz.