İnsan Kaynakları Politikası

İnsan Kaynakları Politikamız

Bircom güvenilirliği, dinamizmi, kalite yönetimi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sürekli gelişmeyi hedefleyen öncü bir şirkettir. İnsan kaynakları yönetiminde, şirket kültürü ve ana değerleri çerçevesinde, tüm çalışanların katılımını sağlayan, işbirliğine ve sürekli iyileştirmeye dayalı bir sistem oluşturmayı amaçlar.

Bircom, ana sermayesi olan çalışanlarının profesyonel ve kişisel gelişimlerini desteklemeyi görev bilir. Bu çerçevede ülkemizde hayata geçirilen en önemli faaliyetler arasında yer alan ve yalnızca kurum çalışanlarından oluşan Bircom Kürek Takımı, bugün dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen şampiyonlara katılarak ülkemizi temsil etmektedir.

Yenilikçi, sosyal ve özgün bir anlayışla hareket eden, küresel marka olma yolunda hızla ilerleyen Bircom çatısı altında görev almak isterseniz, özgeçmişinizi sağ menüde yer alan İş Başvuru Formu aracılığı ile ulaştırabilirsiniz. İnsan kaynakları politikamız gereği tüm başvurular gizli tutulmakta, uygun görülen adaylar ile iletişim kurulmaktadır.