İyi Teknoloji

İyi Teknoloji

Bircom’un şirket kültürü net, yalın, eğitimli ve esnektir. Bircom inovatiftir ve değişime adapte olur. İşine tutkuludur ve bunu karşısındakine hissettirir. Tüm bu kavramlarla, Bircom işini doğru yaparken merkezine bir ideal koyar ve onu sahiplenir. Bu ideal, insanların ihtiyaçlarını maksimum değerlerle karşılarken onlara keyif katarak deneyimlemesini sağlamaktır. Bircom, müşterilerinin ihtiyaçlarına ve amaçlarına en iyi teknoloji deneyimi ile kavuşması için vardır.

1972 yılından beri her dönemde teknolojiyi odağına alarak yarınlar için çalışan Bircom, Sanayi Bakanlığı’nın desteği ile kurulan Ar-Ge merkezinde katma değer ve iyi teknolojiler üretmeye odaklanır.

Bircom tüm ekibiyle, iş ortaklarının ve müşterilerinin yüksek kaliteli ses ürünleri ve uçtan uca kesintisiz güvenli iletişim çözümlerine en optimal imkanlar ile sahip olması için çalışır. Sennheiser, Astell&Kern, Audiocodes, Grandstream, Teltonika, Yealink, Akuvox, Xpeech, 2N gibi alanındaki en iyi markaların ana distribütörlüğünü üstlenerek, teknik altyapı ve yerinde destek ekipleriyle müşterilerinin hep yanındadır.

Bircom, 70 kişilik genç ve dinamik ekibiyle açık iletişim ortamında yeni fırsatları yaratmak ve değerlendirebilmek için organizasyon süreçlerini her yıl güncelleyerek fark yaratır. Sektörü güçlendirmek gibi bir misyonu da üstlenerek ürün ve hizmetlerini deneyimleyen müşterilerinin işlerinde daha verimli olmalarını sağlayarak onları geleceğe taşır.