Eski Büyükdere Cd. No:61, 34415 Kâğıthane
0212 319 9700
info@bircom.com

EPOS – Microsoft Teams Uyumlu Kulaklık ve Hoparlör

Birinci sınıf ses çözümlerinin önde gelen ses sağlayıcısı EPOS, size en üst düzeyde iletişim ve işbirliği deneyimi sağlamak için tümleşik iletişim ve işbirliğinde küresel lider olan Microsoft ile uzun vadeli ortaklık oluşturmuştur.

Epos Kulaklık ve hoparlörler Skype for Business Sertifikalıdır ve Microsoft Teams ile desteklenir. Yeni ve heyecan verici cihazlar geliştirildikçe bu cihazlar da Microsoft Teams için onaylanır durumdadır. EPOS’un üstün ses kalitesi, tam entegre çağrı kontrolleri ve mükemmel konfor ile birleştiğinde, zengin ve net bir iletişim deneyiminden faydalanabilir, iş birliğinizi ve üretkenliğinizi artırabilirsiniz.

Microsoft Teams ve EPOS ses çözümleri ile üretkenliğinizi arttırın..

Expand Serisi - Kusursuz İşbirliği

İş ortaklarımız ve iş arkadaşlarımızla bağlantı kurmak çok daha
kolay. EXPAND serisi ile ekip çalışmasının çıtasını yükselttik. Tüm
hoparlörlerimiz, üstün ses ile görüşmelerinizi yapmanıza yardımcı
olur. Bağlanması kolaydır ve tüm cihazlarınızla kendiliğinden eşleşir.
EXPAND serisindeki ürünlerde Microsoft Teams için onaylanmış
Microsoft Teams Rooms çeşitleri de mevcuttur. Yani konumlar, sınırlar
ve saat dilimleri arasında birleşirken kusursuz bir toplantı deneyimi
sağlarlar.
EXPAND Serisi, size her yeri sorunsuz bir sanal toplantı odasına
dönüştürme özgürlüğü verir. Sınıfının en iyi ses alma özelliğiyle
mükemmel şekilde tasarlanmıştır. Siz, ekibiniz ve müşterileriniz
için olağanüstü ses sağlar.

microsoft-teams-epos-4_470x470
microsoft-teams-epos-1_470x470

Microsoft Teams ile Toplantı Kolaylığı

Hibrit çalışmanın yaygınlaştığı bu dönemde Microsoft, ekiplerin daha zengin, daha bağımsız ve güçlü etkileşimde kalmaları için Microsoft Teams Rooms’u geliştirdi. Microsoft Teams sertifikalı tüm Expand Line toplantı çözümleri Microsoft Teams Rooms ile kullanılabilir. Üst düzey ses performansıyla kaliteli bir iletişim sağlayan EPOS kolay taşınabilir ve bu sayede bulunduğunuz her ortamda Expand Line ürünleriyle toplantı yapabilirsiniz.
Bluetooth bağlantısıyla saniyeler içinde ekibinizle zengin ve doğal sese sahip konferans görüşmeleri gerçekleştirebilirsiniz. Gürültü engelleyici mikrofon (ANC) sayesinde çevrenizdeki sesleri filtreleyerek konferansınızdaki kişileri daha net ve berrak bir şekilde duyabilmenize olanak tanır.

Microsoft Teams Butonları

Microsoft Teams uygulamasını EXPAND Line hoparlörlerdeki özel bir düğme aracılığıyla başlatabilirsiniz. Bu aktivasyonu, her zamankinden daha kolay hale getirir ve elinizdeki işe odaklanabilmenizi sağlar. Bu entegrasyon, toplantılarınız için size mümkün olan en iyi ses kalitesini sağlar. Evde, işte, hareket halindeyken toplantılarınıza hızla ve kolayca katılabilirsiniz.
Microsoft Teams ile dünyanın her yerinden çalışanlar yerleşik Office 365 iş uygulamalarıyla sohbet edebilir, buluşabilir, işbirliği yapabilir ve dosya paylaşabilirler. EPOS’un birinci sınıf ses kalitesi, tam entegre çağrı kontrolleri ve mükemmel konforu ile birleştiğinde, net bir iletişim deneyiminden faydalanabilir, işbirliğini ve üretkenliği artırabilirsiniz.

microsoft-teams-epos-5_470x470
microsoft-teams-epos-2_470x470

Potansiyelinizi Keşfedin

Mükemmel arama netliği ve uyarlanabilir ANC ile doğal ses için EPOS AI ™ destekli bir kulaklıkla her yerde odaklanın ve üretkenliğinizi en üst düzeye çıkarın. Ses ortamına uyum sağlayan ve çalışma performansını arttıran EPOS AI ™ teknolojisiyle toplantılarınızda ses deneyimini en doğal haliyle yaşayın. Gelişmiş mikrofon performansı ile benzersiz tümleşik iletişim çözümünün keyfini çıkarın.

Güçlü Ses ve Zengin Ürün Çeşitliliği

Hem işte hem yolda zengin, doğal ses ve gürültü filtreleme özelliği (ANC) ile kulak içi, boyun bandı kulaklıkla hareket etmeye devam edin, odaklanın ve üretken olun. Microsoft Teams uyumlu kulaklıklarımızın, kablosuz bağlantı özelliği, ergonomik yapısı ve gün boyu rahat kullanımı sayesinde her yerde iş görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. EPOS'un kablolu, kablosuz, boyun bantlı, taçlı, kulak içi gibi her çeşit kulaklılarında mükemmel ses ve konforun mükemmel dengesini deneyimleyebilirsiniz.

microsoft-teams-epos-3_470x470