Eski Büyükdere Cd. No:61, 34415 Kâğıthane
0212 319 9700
info@bircom.com

Dahua

Dünyada güvenlik kameraları ve kayıt cihazları (CCTV) denildiğinde akla gelen ilk isimlerden olan Dahua’nın,  Asya Pasifik, Kuzey Amerika, Avrupa ve Afrika’nın da aralarında bulunduğu 54 yurt dışı iştirak şirketi bulunuyor. Dahua ürünleri kamu güvenliği, trafik, perakende, bankacılık, finans ve enerji gibi sektörlerde yaygın olarak tercih ediliyor.

Dahua interkom ürün serisi; ev sahipleri ile ziyaretçileri arasında ki iletişimi kolaylaştırırken, müstakil konutlarınız, küçük ya da büyük daireleriniz için çok yönlü bir IP, Wi-Fi, kablolu ve analog tabanlı çözümleri beraberinde getirir. Bu sistemlere, CCTV ve alarm entegrasyonu ise daha fazla zeka ve güvenlik sunar. PC istemcisi ile beraber gelen yönetim sistemi, güvenlik görevlilerinin tüm bir konut topluluğunu yönetmesini kolaylaştırırken, konut sakinleri sezgisel bir kullanım sunan mobil uygulamamız sayesinde istedikleri yerden kapıya cevap verebilirler.

Dahua ürün ve hizmetleri, 16 binden fazla çalışanı ve %50’den fazla Ar-Ge sistemi ile 180’den fazla ülkede kullanılıyor. Kendini teknolojik yeniliklere adayan şirket, yıllık satış gelirlerinin %10’unu, Ar-Ge yatırımlarına ayırıyor.

Video lot, yapay zeka ve güvenlik alanında hizmet veren ürün teknolojileriyle kullanıcılarına yüksek hacimli veri erişimi, depolama, akıllı analiz sağlayan veri hizmeti platformu sunan Dahua, aynı zamanda şifreleme mekanizması ve uluslararası kişisel veri koruma özellikli ürünler tasarlıyor.