Sektör içi iletişimi güçlendirmek ve çağrı merkezi endüstrisinin gelişimine önderlik etmek amacıyla düzenlenen CCR Çağrı Merkezi Teknoloji Zirvesi’nin üçüncüsü 13 Nisan 2017 Perşembe günü Adile Sultan Sarayı’nda gerçekleştiriliyor.

100’ün üstünde firmadan 250’den fazla katılımcı ile çağrı merkezlerinin geleceğini tartışılacak olan zirvede doğru teknoloji ile satışı artırma yöntemleri, telekom da müşteri ilişkileri deneyimi, kamu çağrı merkezlerinde teknoloji yönetimi, teknolojinin müşteri hizmetlerine etkisi, Interactive Intelligence bulut platformundaki gelişmeler, ses tanıma çözümleri ile zahmetsiz müşteri deneyimi, sesli imza uygulamalarının bugünü ve yarını, Türkçe ses tanıma deneyimi, blended çağrı merkezi yönetimi ve teknoloji sigortacılıkta satışları nasıl artırır? gibi konu başlıkları ele alınacak.

Bu yıl zirvede müşteri deneyiminin dönüşümü, sigorta satışında görüntülü görüşme uygulamaları, yeni dijital kanallar, dış kaynak yönetiminde teknolojinin önemi, insansı konuşma tanıma, chatbot, bulut mimarisi ve ses kalitesinin yönetimi gibi yeni gelişen teknolojiler tartışılacak. Bu yıl teknoloji zirvesine özel olarak hazırlanan Türkiye’deki kurumların Omnichannel yaklaşımı ve yatırım planlarını içeren araştırma sonucu da IDC tarafından ilk defa katılımcılarla paylaşılacak. 3. Çağrı Merkezi Teknoloji Zirvesi’nin bu yılki yeniliklerinden birisi de ‘Keynote Speaker’ olarak Hürriyet gazetesi yazarlarından Dr. Özgür Bolat’ın ‘Teknolojik Gelişimin Kültürel Kodları’ başlığındaki keyifli ve farklı konuşması olacak.

Bircom’un iletişim sponsoru olduğu etkinlikte, Bircom Ürün yönetimi ekibinden Presales ve Müdürü Henri Çiprut, AudioCodes SBC (Session Border Controller ) çözümleri ile çağru merkezleri için yaratılan faydaları konu alan bir sunum da yaptı.

Nisan – 2017 – Bülten