Eski Büyükdere Cd. No:61, 34415 Kâğıthane
0212 319 9700
info@bircom.com

Bircom, AR-GE Merkezi üzerinde çalıştığı projelere yenilikçi projeler ekleyerek hızla hayata geçiriyor ve iç pazarın yanı sıra bugüne dek geliştirdiği yazılım- teknoloji geliştirme projeleriyle uluslararası pazarda da dikkat çekiyor.

Üniversiteler ile geliştirdiği iş birlikleriyle vizyoner bir bakışı hayata geçirmeyi hedefleyen Bircom AR-GE Merkezinde şimdilik 24 kişi görev yapıyor. Bu sayının 2021 yılında 30 kişiye çıkması hedefleniyor.

Bircom AR-GE Merkezinin onaylı seçkin AR-GE Merkezleri arasında yer alması Bircom’a ciddi bir sorumluluk yüklüyor. Uzmanlığı teknoloji ve bu uzmanlığı yenilikçi ve vizyoner yaklaşımla birleştirerek Türkiye’den dünyaya uzanan çözümler geliştirmeyi amaçlıyor. Bircom AR-GE Merkezinde bugüne kadar Callipso gibi yazılımlar, Kazananbayi.com gibi yenilikçi tedarik modelleri, sayısız donanım ve cihazın Türkiye’nin koşul ve ihtiyaçlarına uyarlanması gibi projeler geliştiriliyor.

Bircom oluşum manifestosuyla birleşik inovasyon anlayışını, Bircom AR-GE Merkezinde daha iyi mottosuyla geliştirmeye devam ediyor.