İşletmeler için premium ses çözümleri sunan sağlayıcılar arasında önde gelen Sennheiser, MB 660 kulaklık setiyle TMC (Technology Marketing Corporation) tarafından 2017 Yılının En İyi Birleşik İletişim Ürünleri Ödülü’nü kazandı.

MB 660, modern işletmelerde daha yaygın hale gelen bir çalışma alanı olan gürültülü açık ofis ortamlarında çalışanların konsantrasyonunu ve üretkenliğini artırmak üzere tasarlanmıştır. UC onaylı kulaklık seti, ortam gürültüsü için arka plan ortamını sürekli izleyen, daha hoş bir kullanıcı deneyimi için gürültü azaltma düzeyini uyarlayan eşsiz bir özellik olan uyarlanabilir aktif gürültü giderme (AANC) kullanır.

Bir dizi gelişmiş mikrofon ve gürültü filtreleme teknolojisi ile, hem kullanıcı hem de dinleyici için berrak bir iletişim deneyimi sağlar. Buna ek olarak, kablosuz kulaklık seti müzik ve multimedya keyfi için Sennheiser’ın üstün ses kalitesi sunuyor. Sınıfında öncü ergonomi, kompakt form ve yüksek kalite malzemeler ile MB 660’ı ofiste ve evde gün boyu kullanımlar için bile son derece rahat yapmaktadır