Video Konferans Sistemleri

Oda Tipi Video Konferans Sistemleri

Yealink Hakkında

2001 Yılında kurulan Yealink 250’den fazla AR&GE çalışanıile 140’dan fazla ülkede telekom endüstrisinde 20 yılı aşkın deneyimini müşterilerine güvenle sunar.  2014 Yılında yapılan Frost & Sullivan’sEnterprise Communications Platforms and Endpoints Market araştırmasına göre Dünyanın en çok tercih edilen 2. SIP telefon üreticisi konumundadır.  Aynı araştırmaya göre 2014 Yılında %60 büyüme gösteren Yealink EMEA Bölgesinin en çok tercih edilen SIP Telefon üreticisidir.


Neden Video Konferans?

Bundan önceki zamanlarda email kullanımı sahip olunduğunda faydalı bulunan, ofisten uzakta çalışanlar için işlevselliği arttıran bir fonksiyon olarak görülmekteydi. Fakat günümüze geldiğimizde şirket içerisindeki ısıtıcılarla ya da ışıklarla aynı kullanım yaygınlığına sahip olan ve tüm çalışanlar için iç iletişimi sağlarken aynı zamanda firmanın müşterileri ile en kolay ve yaygın iletişim şekli olarak karşımıza çıkmaktadır.  


Günümüzde stratejik planlama ve karar verme hızlarının önemli olduğu tüm alanlarda video konferans Sistemleri hem iç iletişim hem de müşteriler ile iletişimde her geçen gün daha çok tercih edilmektedir. 


Video Konferans Sisteminin Başlıca Faydaları; 

  • Daha hızlı karar vermenizi sağlar

  • Üretkenliği arttırır, daha fazla odaklanmanızı sağlar

  • Rekabet avantajı sağlar Hayat kalitesini arttırır; Stresi azaltır 

  • Daha fazla kitleye daha kolay iletişim kurmanızı sağlar 

  • Takımdaşlığı arttırır ve Ekipleri bir araya getirir


Ücretsiz Demo için Tıklayın
Daha fazla bilgi