2N® Mifare Kartlı Geçiş Ünitesi

Tek Kutuda IP Tabanlı Kartlı Geçiş Sistemi

2N Kartlı Geçiş Ünitesi IP Teknolojisini kullanılanan güvenilir bir kartlı geçiş sistemidir. Şık tasarım ile sunulan Kartlı Geçiş Ünitesi NFC (Near Field Communication) teknolojsini desteklemesinin yanı sıra aynı zamanda kartlı geçiş sistemlerinde sunulan rapor alınabilinen "Kontrollür" cihazlarını da tek bir kutuda sunmaktadır.  Tek yapmanız gereken Kartlı Geçiş Ünitesini mevcut LAN ağ bağlantınıza bağlamak ve Web arayüzünden cihazın konfigrasyonunu tamamlamaktır. 2N Kartlı Geçiş Ünitesi mükemmel bir fiyat - performans kalitesi ile sunulmaktadır. 


 

2N Kartlı Geçiş Ünitesi PoE çalışmakta olup kapı güvenliğinin arttırılması istenilen durumlarda ek olarak güvenlik rölesi ile beraber sunulabilmektedir. İhtiyaç duyduğunuz durumlarda, hızlı çıkış butonları ile ve ya kapı açılış dedektörleri ile de entegre edilebilmektedir. Bunun dışında doğal olarak sistem, IP İnterkomlar tarafından sunulan kamera sistemleri ile beraber de kullanılabilmektedir. Bu sayede herkes için tamamlayıcı bir çözüm oluşturulmaktadır.


2N Kartlı Geçiş Ünitesi personel takip sistemi olarak kullanılabilmekte olup bina içerisinde çalışanların tamamının izlenmesine olanak tanımaktadır. Asıl değer noktası kartlı geçiş sistemlerinin "Kontrollü" isimli rapor alınan üniteleri içerisinde barındırmasıdır. Bunun yanında NFC (Near Field Communication) desteği ile beraber sunulan Kartlı Geçiş Ünitesi Android tabanlı cep telefonu ve tabletlerden kapının açılmasına izin verebilecek teknoloji ile beraber sunulmaktadır. 

Daha fazla bilgi
  • - Tek bir cihazda rapor alınabilir kartlı geçiş sistemi 


   - HCE ve NFC desteği 


   - Kolay kurulum ve kullanım imkanı 


   - Yüksek güvenlik seviyesi 


   - Şık Tasarım 


   - Mükemmel Fiyat / Performans 


   - IP Kamera ve IP İnterkom sistemleri ile beraber çalışabilirlik