Yealink VP530 - IP Video telefon

Tümleşik ses ve video uygulamaları için işlevsel IP video telefonu olan Yealink VP530 IP Video Telefonu ile hem görüntülü görüşme gerçekleştirilir,hem de dokunmatik ekranı sayesinde dokunmatik telefonlardan vazgeçemeyenlere konforlu çalışma imkanı sunar.


GÖRÜNTÜLÜ ve DOKUNMATİK IP TELEFON


Dokunmatik ekran ve görüntülü görüşme özelliği bugün bütün mobil telefon modellerinde istenen temel özellikler konumuna geldi ve yenilikçi tasarımı ilke edinen Yealink tüm dünyanın beklentilerine uygun olarak masada kullanılmak üzere Görüntülü ve Dokunmatik IP Telefon üretti.

Bugünün yoğun çalışan yöneticileri Yealink VP530 IP Video telefonun geniş ekranı ve kolay kullanımı sayesinde ihtiyaç duydukları iletişim araçlarına tek bir cihazdan ulaşmanın rahatlığını yaşıyorlar.

2 Megapiksel CMOS kamerası ve 7 inch 800 x 480 piksel ekranı bulunan Yealink VP530 IP VideoTelefonu görüntülü iletişimi yüz yüze görüşmenin kalitesinden ayırd edilemeyecek biçimde kusursuz sunar.

HARİKULADE ÖZELLİKLER

Dört SIP hesabı tanımlanabilen Yealink VP530 IP Video Telefonun TI DaVinci dual-core chipset donanımı ile Full HD teknolojisi birleşince kusursuz bir kullanıcı deneyimi mümkün hale geliyor.

Görüntülü görüşme iki kişiyle olabileceği ibi 3 katılımcılı görüntülü konferans yapılması da çok kolaydır.

HOT DESKING : Çağrı merkezi çalışanları değişik zaman dilimlerinde çalışırlar, masasında çalışan biri ayrıldığında yeni gelen biri masa telefonunun ayarlarının(aranacak numaralar, sesli mesaj gibi) kendisine özel olmasını ister.Bir telefonu birden fazla kişinin kullandığı işler için Yealink VP530  IP VideoTelefonu Hot Desking özelliğini geliştirmiştir.

DAYANIKLI : IP Telefonun yaşamı kolaylaştıran ve maliyetleri düşüren ayrıntılarına bir başka örnek olarak da donanımı herhangi bir müdahale veya kazaya karşı dayanıklı ve kırılmaz yapıda üretilmiş olması verilebilir. Çizilmelerden etkilenmeyen yüzey ve ahize kablosunun düğümlenmemesi gibi son derece ince düşünülerek hayata geçirilen ayrıntılar, Yealink’i sınıfındaki diğer ürünlerden ayırıyor.

OTOMATİK KONFİGÜRASYON : Telefon hizmeti verilirken otomatik konfigürasyon yapılabiliyor olması kurulumu ve destek hizmetlerini azaltacak önemli bir unsurdur. Yealink VP530 IP Video Telefonunun desteklediği auto provisioning özelliği çağrı merkezleri, sanal santral hizmeti veren servis sağlayıcıları ve uzak yerlere telefon kurulum yapmak durumunda olan tüm müşterilerin uzak yerlere kurulum için gitmeye gerek kalmadan uzaktan kurulum ve yönetim yapılır, işlerini kolaylaştırır.

XML / LDAP REHBER : 1000 adete kadar dahili rehber özelliği bulunmaktadır, ayrıca herkesin kullanmaya başladığı XML formatına sahip rehberde eklenebilir, buna ek olarak şirketin rehberi kullanılmak istendiğinde LDAP özelliği kullanılabilir, bu sayede her çalışanın kendi oluşturduğu rehberin kurumsal çalışmadaki uyumsuzluğu, rehberin yönetim zorluğu ve sürekli kayıt ve kayıt silme durumları ortadan kalkarak şirket rehberi merkezden çalıştırılır ve yönetilir.

Sesli mesaj geldiğinde sesli mesajın uyarısı telefonda LED ışığı yanarak görülebilir.

BroadSoft servis sağlayıcısı ile tam uyumlu çalışarak cihaz yönetimi sorunsuz sağlanır.

DONANIM ÖZELLİKLERİ :

Yealink VP530 IP Video Telefonda 18 adet atanabilen hafıza tuşu olmak üzere toplamda 27 tuşa sahip olması ses ve çağrıyla ilgili her türlü kontrol fonksiyonları için direkt erişim sağlamaktadır ve 6 navigasyon tuşu ve 4 yazılım tuşu sayesinde telefonun kullanımı basitleşir.

Sesle ilgili komple çözümler sunan Yealink VP530 IP Video Telefonunun interkom özelliği ile kapı iletişim ve güvenlik sistemlerine de entegre olabilmesiyle kapıdaki kişiyle görüntülü ve sesli görüşme gerçekleştirilebilir.

Ek olarak, 2xLAN, PoE, kulaklık, 802.1x desteği ve Open VPN güvenlik standartlarını desteklemektedir.


Daha fazla bilgi
  • TI DaVinci dual-core chipset

   2 Megapiksel CMOS kamera

   7 inch 800 x 480 piksel grafik LCD Dokunmatik ekran

   3 katılımcılı video konferans özelliği

   HD Ses

   4 VOIP hesabı

   18 adet atanabilen yazılım tuşu

   Full duplex-hands free hoparlör

   XML / LDAP harici rehber

   BLF

   Kapı telefonu uygulaması