Yealink VC120-12x-8Way - Video Konferans

Yealink VC120-12x-8Way - Oda Tipi Video Konferans Çözümü

Yealink VC120, eş zamanlı çoklu görüşme ihtiyaçlarına yönelik tasarlanmış olup, ücretsiz olarak 1080P Full HD kalitesinde görüntü sunan bir video konferans sistemidir. H.323 ve SIP protokollerini destekleyen VC120, pazarda tüm video konferans sistemleri ile uyumlu çalışmaktadır. Üzerinde 12X Optik PTZ Kamera ile gelen VC120 1 Merkez 7 uç birim ile video konferans yaparken 1080P Kalitesinde içerik paylaşımı da yapabilmektedir.


Video Konferans görüşmesi esnasında dosya paylaşımları yaparken daha iyi bir sunum için çift ekran kullanım imkanını da ücretsiz olarak sunmaktadır. Görüşmelerinizi USB Bellek üzerine kayıt ederken daha sonradan mevcut kayıtlarınızı izleyebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.. Bu ve diğer tüm özellikleriyle Yealink VC120, şirketinizin bütün video konferans ihtiyaçlarına tek kutuda eksiksiz olarak cevap verebiliyor.


Optima HD Ses Teknolojisi
Yealink Video Konferans Sistemi 
Telefonu üzerindeki birden fazla mikrofon ile 360 derece sesi 5m çapında yakalayabiliyor. Harici olarak takılabilen ilave mikrofonlar ile ses yakalama aralığı 3 metre daha genişleyebiliyor. 20Khz CD kalitesinde ses ve sektöre öncülük eden ses işleme teknolojisi ile kullanıcılara harika bir ses deneyimi yaşatıyor. Aynı zamanda hoparlör olarak da kullanılan VCs Phone, HDMI girişi olarak tüm projeksiyon, akıllı tahta sistemleri ya da TV'ler ile birlikte kullanılabilmektedir.  

Diğer Özellikler:

-1Mbit bir bağlantı ile 1080P Görüntü kalitesi

-1920x1080 Ekran çözünürlüğü

-USB 2.0 ile Lokal kayıt

-H.264 ile %50 daha az bandwidth kullanımı

-Ekran görüntüsü alabilme

-Çağrı sırasında ekran boyutunu değiştirebilme

-Arkıllı rehber ile hızlı arama

-Eş zamanlı 7 nokta ile bağlantı (MCU)

-Yealink akıllı güvenlik duvarı geçişi

-Çift monitör kullanımı ve fokuslama

Daha fazla bilgi