Yealink T28P - Operatörler ve Profesyoneller için IP Telefon

Yealink T28P IP Telefonunun TI TITAN chipset donanımı ile Full HD teknolojisi birleşince kusursuz bir kullanıcı deneyimi mümkün hale geliyor.

OPERATÖRLER İÇİN DOĞRU SEÇİM

Yealink
; gelişmiş telefon özelliklerine,kullanıcı dostu arayüzlerine ve çok iyi ses kalitesine sahip yeni nesil IP telefonu olan Yealink T28P IP telefonu sunar.

ÜSTÜN KALİTE ve DONANIM

IP Telefon bir bilgisayar gibi pek çok faaliyeti aynı anda sürdürür, internete bağlanır, mikrofondan gelen sesleri IP paketlerine dönüştürür ve karşı tarafa en efektif şekilde sıkıştırarak iletir. Gelen ses paketlerini uygun bir Codec kullanarak açar ve açtığı paketleri analog sinyallere dönüştürerek kulağınıza iletir.Bütün bu süreçlerin sağlıklı çalışması ve ses kalitesinin bozulmaması ancak güçlü bir işlemciyle gerçekleşebilir.Bu nedenle Yealink T28P IP Telefon endüstri lideri TEXAS INSTRUMENTS(TM) TI çipsetleriyle donatılmıştır.
 
6 SIP hesabı tanımlanabilen Yealink T28P IP Telefonda ses çözünürlüğü HD seviyesindedir.Yüksek çözünürlük (HD) sadece telefon makinasında değil,HD Ses, HD Kodek, HD Ahize ve HD Hoparlör olarak telefonun her parçasında fark edilir, bu sayede telefonun her noktasında HD kalitesiyle ses iletimi gerçekleştirilir.

MUHTEŞEM ÖZELLİKLER

HOT DESKING : Çağrı merkezi çalışanları değişik zaman dilimlerinde çalışırlar, masasında çalışan biri ayrıldığında yeni gelen biri masa telefonunun ayarlarının(aranacak numaralar, sesli mesaj gibi) kendisine özel olmasını ister.Bir telefonu birden fazla kişinin kullandığı işler için Yealink T28P IP telefonu Hot Desking özelliğini geliştirmiştir.

OTOMATİK KONFİGÜRASYON : Telefon hizmeti verilirken otomatik konfigürasyon yapılabiliyor olması kurulumu ve destek hizmetlerini azaltacak önemli bir unsurdur. Yealink T28P IP Telefonunun desteklediği auto provisioning özelliği çağrı merkezleri, sanal santral hizmeti veren servis sağlayıcıları ve uzak yerlere telefon kurulum yapmak durumunda olan tüm müşterilerin uzak yerlere kurulum için gitmeye gerek kalmadan uzaktan kurulum ve yönetim yapılır, işlerini kolaylaştırır.

XML/LDAP REHBER :1000 adete kadar dahili rehber özelliği bulunmaktadır, ayrıca herkesin kullanmaya başladığı XML formatına sahip rehberde eklenebilir, buna ek olarak şirketin rehberi kullanılmak istendiğinde LDAP özelliği kullanılabilir, bu sayede her çalışanın kendi oluşturduğu rehberin kurumsal çalışmadaki uyumsuzluğu, rehberin yönetim zorluğu ve sürekli kayıt ve kayıt silme durumları ortadan kalkarak şirket rehberi merkezden çalıştırılır ve yönetilir.

Sesli mesaj geldiğinde sesli mesajın uyarısı telefonda LED ışığı yanarak görülebilir.

BroadSoft servis sağlayıcısı ile tam uyumlu çalışarak cihaz yönetimi sorunsuz sağlanır.

Sesli ilgili komple çözümler sunan Yealink T28P IP Telefonunun interkom özelliği ile kapı iletişim ve güvenlik sistemlerine de çözüm sunmaktadır, bu sayede kapıya gelen kişi ile iletişim kurulabilmektedir.

DONANIM ÖZELLİKLERİ :

Yealink T28P VoIP telefonu ; 4 “ grafik LCD 320 x 160 piksel özellikli geniş ve yüksek çözünürlüğe sahip ekranıyla rahat kullanım olanağı sağlar.

Yealink T28P IP telefonu kablosuz kulaklıklarla da kullanılması mümkün, özellikle Sennheiser’ın DW serisi Dect kulaklığı ile masaya bağımlı kalmadan, ofis içinde hareket halindeyken görüşme yapılabilir.

Yealink T28P SIP telefonda 16 programlanabilir tuş olmak üzere toplamda 48 tuşa sahip olması ses ve çağrıyla ilgili her türlü kontrol fonksiyonları için direkt erişim sağlamaktadır ve 6 navigasyon tuşu ve 4 yazılım tuşu sayesinde telefonun kullanımı basitleşir.

Telefonla arama yaparken hızlı arama tuşu ile tek bir tuşa basarak dahili arama veya dış arama yapılabilmesi kullanıcılara büyük kolaylık sağlar, Yealink T28P IP telefondaki opsiyonel genişleme modülü sayesinde 38 tuşa telefon numarası atanabilir.

Verinin çalınmasına ve gizli dinlemeye karşı ses iletiminizin güvenliğini sağlamak için Yealink T28P VoIP telefonu ayrıca güvenlik standartları açısından TLS, SRTP, HTTPS, 802.1x, Open VPN ve AES şifrelemeyi desteklemektedir.


Daha fazla bilgi
  • HD Ses : HD Kodek , HD Ahize , HD Hoparlör

   TI Titan Chipset

   320 x 160 piksel grafik LCD

   6 VOIP hesabı

   İlave tuş takımı seçeneği

   Kablosuz kulaklık ile konuşma

   16 programlanabilir tuş olmak üzere 48 tuş

   XML / LDAP harici rehber

   BLF/BLA , SMS, Sesli Mesaj,

   İnterkom

   Hot desking

   Otomatik Konfigürasyon (Auto Provision)