Yealink T27P HD IP Telefon

Yealink T27P

Yealink T27P şirketlerin IP Telefon ihtiyaçlarına en ince ayrıntısına kadar cevap vermek üzere tasarlanmış yeni nesil bir SIP telefondur. Görsellik olarak gelen bir çok yeniliğin yanında harika ses kalitesiyle kendini ön plana çıkarıyor.


HD Kalitesinde Ses 
Yealink SIP Telefon ailesi her geçen gün gelişmeye ve evrimleşmeye devam ediyor. Yeni özelliklerle donatılan SIP T2 Serisi telefonlara yeni dahil olaran T27P, güncellenmiş ve geliştirilmiş Yealink Optima HD teknolojisi ile ön plana çıkıyor. Yealink Optima HD teknolojisi yazılım ve donanım olarak getirdiği yeniliklerle yüz yüze görüşme hissi yaratıyor.


Gelişmiş Çağrı Yönetimi
Yealink SIP-T27P IP Telefonlar SCA, BLF Listesi, 8 Programlanabilir buton ve YHS32/EHS36 desteği gibi bir çok önemli özelliği içinde barındırıyor. 6 Adede kadar SIP hesabını üzerine kayıt ederek birden fazla dahili abone altında hizmet verebiliyor.

Yüksek Güvenlik

Yealink T27P IP Telefonlar TLS/SSL desteği sayesinde SIP iletişiminde teknolojinin en güncel güvenlik avantajlarını da bereberinde getiriyor. Asterisk, 3CX, Broadsoft ve Xpeech gibi ürünlerle uyumluluğu test edilmiş onaylanmıştır. 

Kolay Kurulum

POE
desteği (IEE 802.3af) sayesinde harici bir güç kaynağına ihtiyaç duymadan çalışabilen Yealink Telefonlar bu sayede merkezileştirilmiş elektrik ve yedekleme sağlıyor. Ayrıca FTP, TFTP, HTTP, ve HTTPS protokolleri desteği ile telefonları tek bir merkezden provizyon / konfigüre ederek hızlıca yönetebilmenizi sağlıyor. 


Daha fazla bilgi