Yealink T23G - 3 SIP Hatlı, Paperless ve Gigabit IP Telefon

MÜKEMMEL SES KALİTESİ

3 SIP hesabı tanımlanabilen Yealink T23G IP Telefonda ses çözünürlüğü HD seviyesindedir.Yüksek çözünürlük (HD) sadece telefon makinasında değil,HD Ses, HD Kodek, HD Ahize ve HD Hoparlör olarak telefonun her parçasında fark edilir,bu sayede telefonun her noktasında HD kalitesiyle ses iletimi gerçekleştirilir.

Esnek kurulum ve farklı haberleşme uygulamalarına uygunluğuyla Yealink T23G IP Telefonu kurumsal müşteriler için ideal VoIP telefondur.


KAĞITSIZ OFİS TASARIMI (Paperless): Yealink T23G VoIP Telefonun "Kağıtsız Ofis" tasarımıyla bir programlanabilir tuşa birden fazla isim ve fonksiyon atanabilmektedir, böylece telefon numaralarını deftere kaydetmeye gerek kalmaz.

ETKİLEYİCİ ÖZELLİKLER

Hat tuşları yeşil ve kırmızı gibi renkli olabilen ve 4 yazılım tuşu olmak üzere 32 tuşu bulunan Yealink T23G SIP Telefonunu 2.8 inch grafik LCD 132 x 64 piksel ekranıyla rahat kullanım olanağı sağlar.

HOT DESKING : Çağrı merkezi çalışanları değişik zaman dilimlerinde çalışırlar, masasında çalışan biri ayrıldığında yeni gelen biri masa telefonunun ayarlarının(aranacak numaralar, sesli mesaj gibi) kendisine özel olmasını ister.Bir telefonu birden fazla kişinin kullandığı işler için Yealink T23G IP telefonu Hot Desking özelliğini geliştirmiştir.


OTOMATİK KONFİGÜRASYON : Telefon hizmeti verilirken otomatik konfigürasyon yapılabiliyor olması kurulumu ve destek hizmetlerini azaltacak önemli bir unsurdur. Yealink T23G IP telefonunun desteklediği auto provisioning özelliği çağrı merkezleri, sanal santral hizmeti veren servis sağlayıcıları ve uzak yerlere telefon kurulum yapmak durumunda olan tüm müşterilerin uzak yerlere kurulum için gitmeye gerek kalmadan uzaktan kurulum ve yönetim yapılır, işlerini kolaylaştırır.

XML/LDAP REHBER : 1000 adete kadar dahili rehber özelliği bulunmaktadır, ayrıca herkesin kullanmaya başladığı XML formatına sahip rehberde eklenebilir, buna ek olarak şirketin rehberi kullanılmak istendiğinde LDAP özelliği kullanılabilir, bu sayede her çalışanın kendi oluşturduğu rehberin kurumsal çalışmadaki uyumsuzluğu, rehberin yönetim zorluğu ve sürekli kayıt ve kayıt silme durumları ortadan kalkarak şirket rehberi merkezden çalıştırılır ve yönetilir.

BroadSoft servis sağlayıcısı ile tam uyumlu çalışarak cihaz yönetimi sorunsuz sağlanır.

Sesli mesaj geldiğinde sesli mesajın uyarısı telefonda LED ışığı yanarak görülebilir.

DONANIM ÖZELLİKLERİ 

Yealink T23G SIP Telefonu masaüstüne veya duvara monte edilebilir yapıdadır.

Kulaklık girişine sahip Yealink T23G IP Telefonla görüşmeler ahize olmadan gerçekleştirileceği gibi Full-duplex hands free hoparlör ile ahizesiz telefon görüşmesi konforlu bir şekilde yapılabilir.

ENERJİ ve KULLANICI DOSTU

T23G IP telefonunun güç tüketimi diğer telefonlara göre oldukça düşüktür.

VoIP telefonunun kurulumu kolay, esnek, ve güvenli olup IPv6, Open VPN ve konfigürasyon için yedek sunucuyu destekler.Ayrıca SRTP/ HTTPS/ TLS, 802.1x ile çalışabilmektedir.
Daha fazla bilgi
  • Gigabit desteği

   HD Ses : HD Kodek , HD Ahize , HD Hoparlör

   Kağıtsız Ofis tasarımı

   3 VoIP hesabı

   4 yazılım tuşu olmak üzere 32 tuş

   XML / LDAP harici rehber

   SMS, Sesli Mesaj, İnterkom

   Hot desking

   Auto provision

   PoE

   Kulaklık girişi

   Duvara montaj imkanı