Yealink T22P - 3 SIP Hatlı IP Telefon

Yealink T22P IP Telefonu; sezgisel kullanıcı arayüzü ve gelişmiş fonksiyonlarıyla kullanıcıların çalışmasını kolaylaştırır.


MÜKEMMEL SES KALİTESİ


3 SIP hesabı tanımlanabilen Yealink T22P IP Telefonda ses çözünürlüğü HD seviyesindedir.Yüksek çözünürlük (HD) sadece telefon makinasında değil,HD Ses, HD Kodek, HD Ahize ve HD Hoparlör olarak telefonun her parçasında fark edilir,bu sayede telefonun her noktasında HD kalitesiyle ses iletimi gerçekleştirilir.

Esnek kurulum ve farklı haberleşme uygulamalarına uygunluğuyla Yealink T22P IP Telefonu kurumsal müşteriler için ideal VoIP telefon olup uygun maliyetli çözüm olarak işlerinizi etkin yapmanızı sağlar, size güvenli ve kesintisiz haberleşme deneyimi sunar.


ÜSTÜN KALİTE


Yealink T22P VoIP Telefonun elektronik devresinde kullanılan tüm komponentler ve gövdesini oluşturan tüm malzemeler Yealink Ar-Ge’sinde çalışan 150’nin üzerindeki mühendis tarafından uzun yıllar dayanmak üzere seçilmiştir.

Texas Instrument TITAN chipset ve Texas Instrument'in yön veren VOIP telefon teknolojisiyle Yealink T22P SIP Telefonu HD kalitesinde ses hizmeti sunar.


ETKİLEYİCİ ÖZELLİKLER

4 yazılım tuşu olmak üzere 32 tuşu bulunan Yealink T22P SIP Telefonunu 2.8 inch grafik LCD 132 x 64 piksel ekranıyla rahat kullanım olanağı sağlar.

HOT DESKING : Çağrı merkezi çalışanları değişik zaman dilimlerinde çalışırlar, masasında çalışan biri ayrıldığında yeni gelen biri masa telefonunun ayarlarının(aranacak numaralar, sesli mesaj gibi) kendisine özel olmasını ister.Bir telefonu birden fazla kişinin kullandığı işler için Yealink T22P IP telefonu Hot Desking özelliğini geliştirmiştir.

OTOMATİK KONFİGÜRASYON : Telefon hizmeti verilirken otomatik konfigürasyon yapılabiliyor olması kurulumu ve destek hizmetlerini azaltacak önemli bir unsurdur. Yealink T22P IP telefonunun desteklediği auto provisioning özelliği çağrı merkezleri, sanal santral hizmeti veren servis sağlayıcıları ve uzak yerlere telefon kurulum yapmak durumunda olan tüm müşterilerin uzak yerlere kurulum için gitmeye gerek kalmadan uzaktan kurulum ve yönetim yapılır, işlerini kolaylaştırır.

XML/LDAP REHBER : 1000 adete kadar dahili rehber özelliği bulunmaktadır, ayrıca herkesin kullanmaya başladığı XML formatına sahip rehberde eklenebilir, buna ek olarak şirketin rehberi kullanılmak istendiğinde LDAP özelliği kullanılabilir, bu sayede her çalışanın kendi oluşturduğu rehberin kurumsal çalışmadaki uyumsuzluğu, rehberin yönetim zorluğu ve sürekli kayıt ve kayıt silme durumları ortadan kalkarak şirket rehberi merkezden çalıştırılır ve yönetilir.

BroadSoft servis sağlayıcısı ile tam uyumlu çalışarak cihaz yönetimi sorunsuz sağlanır.

Sesli mesaj geldiğinde sesli mesajın uyarısı telefonda LED ışığı yanarak görülebilir.

DONANIM ÖZELLİKLERİ 

Yealink T22P SIP Telefonu masaüstüne veya duvara monte edilebilir yapıdadır.

Kulaklık girişine sahip Yealink T22P IP Telefonla görüşmeler ahize olmadan gerçekleştirileceği gibi Full-duplex hands free hoparlör ile ahizesiz telefon görüşmesi konforlu bir şekilde yapılabilir.

ENERJİ ve KULLANICI DOSTU

T22P IP telefonunun güç tüketimi diğer telefonlara göre oldukça düşüktür.

VoIP telefonunun kurulumu kolay, esnek, ve güvenli olup IPv6, Open VPN ve konfigürasyon için yedek sunucuyu destekler.Ayrıca SRTP/ HTTPS/ TLS, 802.1x ile çalışabilmektedir.


Daha fazla bilgi