Yealink T21P - Uygun Fiyatlı ve HD IP Telefon

Tüm dünyanın en çok tercih ettiği iki telefon markasından biri olan Yealink’in ucuz IP Telefon seviyesindeki ürünlere kıyasla birçok avantaja sahip giriş seviyesi IP telefonu olan T21P'i piyasaya çıkarmasıyla birlikte giriş seviyesi IP telefonların tanımları değişmeye başladı.


UYGUN FİYAT

Uygun fiyatlarıyla ucuz IP Telefon arayanların gözdesi olan Yealink T21P IP Telefonu özellikle yazılım tabanlı, asterisk IP santral hizmeti veren firmaların tercih ettiği bir numaralı ürün haline geldi. Bu konumlamanın ardında uygun fiyatın yanı sıra mükemmel bir ergonomi ve şık tasarım yatıyor, çünkü en iyi kalitedeki ekipmanlar seçilerek üretilmiş olan Yealink T21P IP Telefonu özellikle daha etkin ve rahat çalışmaları için tasarlanmıştır ve ileri seviyedeki birçok IP telefondan daha fazla özelliğe sahiptir.

KALİTELİ ve DAYANIKLI


Yealink T21P IP Telefonun elektronik devresinde kullanılan tüm komponentler ve gövdesini oluşturan tüm malzemeler Yealink Ar-Ge’sinde çalışan 150’nin üzerindeki mühendis tarafından uzun yıllar dayanmak üzere seçilmiştir.

MÜKEMMEL SES KALİTESİ

2 SIP hesabı tanımlanabilen Yealink T21P IP Telefonda ses çözünürlüğü HD seviyesindedir. Yüksek çözünürlük (HD) sadece telefon makinasında değil,HD Ses, HD Kodek, HD Ahize ve HD Hoparlör olarak telefonun her parçasında fark edilir, bu sayede telefonun her noktasında HD kalitesiyle ses iletimi gerçekleştirilir.

En iyi kalitedeki ekipmanlar seçilerek üretilmiş olan Yealink T21P IP Telefonu; 2.3 inch grafik LCD 132 x 64 piksel ekranıyla görsel bilgilere kolay erişim sağlar ve beklentilerin ötesinde kullanıcı deneyimi sunar.

ETKİLEYİCİ ÖZELLİKLER

OTOMATİK KONFİGÜRASYON : Telefon hizmeti verilirken otomatik konfigürasyon yapılabiliyor olması kurulumu ve destek hizmetlerini azaltacak önemli bir unsurdur. Yealink T21P IP telefonunun desteklediği auto provisioning özelliği çağrı merkezleri, sanal santral hizmeti veren servis sağlayıcıları ve uzak yerlere telefon kurulum yapmak durumunda olan tüm müşterilerin uzak yerlere kurulum için gitmeye gerek kalmadan uzaktan kurulum ve yönetim yapılır, işlerini kolaylaştırır.

HOT DESKING : Çağrı merkezi çalışanları değişik zaman dilimlerinde çalışırlar, masasında çalışan biri ayrıldığında yeni gelen biri masa telefonunun ayarlarının (aranacak numaralar, sesli mesaj gibi) kendisine özel olmasını ister.Bir telefonu birden fazla kişinin kullandığı işler için Yealink T21P IP telefonu Hot Desking özelliğini geliştirmiştir.

XML REHBER : 1000 adete kadar dahili rehber özelliği bulunmaktadır, ayrıca herkesin kullanmaya başladığı XML formatına sahip rehberde eklenebilir, buna ek olarak şirketin rehberi kullanılmak istendiğinde LDAP özelliği kullanılabilir, bu sayede her çalışanın kendi oluşturduğu rehberin kurumsal çalışmadaki uyumsuzluğu, rehberin yönetim zorluğu ve sürekli kayıt ve kayıt silme durumları ortadan kalkarak şirket rehberi merkezden çalıştırılır ve yönetilir.

DONANIM ÖZELLİKLERİ

Kulaklık girişine sahip Yealink T21P SIP Telefonla görüşmeler ahize olmadan gerçekleştirileceği gibi Full-duplex hands free hoparlör ile ahizesiz telefon görüşmesi konforlu bir şekilde yapabilmenize imkan sağlar. Yealink T21P IP Telefonlar, sesli mesaj geldiğinde sesli mesajın uyarısı telefonda LED ışığı yanarak görülebilir.

Farklı kullanım ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlınmış Yealink T21P IP Telefonu masaüstüne veya duvara monte edilebilir yapıdadır.

Yealink T21 modeli PoE desteği olmadan, güç adaptörü ile çalışır, PoE ile entegre çalışan model Yealink T21P olup 10/100 Mbps çift network portuyla genişletilebilir network kullanımı için idealdir.

ENERJİ ve KULLANICI DOSTU

Yealink T21P IP telefonunun güç tüketimi diğer telefonlara göre oldukça düşüktür.

Yealink T21P VoIP telefonunun kurulumu kolay, esnek, ve güvenli olup IPv6, Open VPN ve konfigürasyon için yedek sunucuyu destekler. Ayrıca SRTP/ HTTPS/ TLS, 802.1x ile çalışabilmektedir.


Daha fazla bilgi